Lõuna-Eesti mõjukad: Magnus Kirt

  • Ema sõnul seisneb Magnus Kirdi mõjukus tema tasakaalukuses
  • Kirt on noortele sportlastele suureks inspiratsiooniks
  • Magnus Kirt: mul on hea meel tunnustuse üle

Odaviskaja Magnus Kirdi kohta on öeldud, et tema mõjukus seisneb tasakaalukuses ja alati kahe jalaga maa peale jäämises.

FOTO: Tairo Lutter/Postimees

Järjepidev raske töö toob tulemuse. Tasakaalukas ja alati kahe jalaga maa peal. Tuleb pingutada ja mitte alla anda. Ta on noortele suureks inspiratsiooniks. Just nõnda räägivad Tõrvast pärit tippodaviskaja Magnus Kirdi kohta teda tundvad inimesed. Ta on Lõuna-Eesti üks kõige mõjukamaid inimesi.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kirdil oli mullu karjääri edukaim aasta, hoolimata sellest, et ikka ja jälle meenub maailmameistrivõistlustel saadud õlavigastus. Aga hooaeg oli kokkuvõttes võimas. Ta lennutas Eesti odaviskerekordi 90 meetri ja 61 sentimeetrini, võitis stabiilselt esikohti ja lõpuks ka Teemantliiga ning MMilt tuli hõbemedal.

Maailmatipus Magnus Kirdi särava hooaja tegijad on lisaks temale endale treener-füsioterapeut Indrek Tustit ja treener-mänedžer Marek Vister ehk Team Kirt. Kui Kirt on aasta meesportlane 2019 (oli ka aasta meessportlane 2018), siis Tustit ja Vister teenisid mulluste saavutuste eest Eesti aasta treeneri tiitli.

Tagasi üles