Põlvas sünnivad imed

Etenduses «Kuni ta suri» mängivad Ülle Lichtfeldt (vasakult) Eduard Salmistu ja Maria Klenskaja.

FOTO: Alan Proosa/Rakvere Teater

Põlva kultuurikeskuses jõuab 19. veebruaril lavale kaks Rakvere Teatri lavastust. Mõlemad näitavad, kuidas imed on vägagi võimalikud.

Lasteloos «Kuldse liilia saladus» haarab südikas Sanna seiklustesse kaasa parima sõbra Arturi, kuid temaga ühes ka kõik publikus istuvad lapsed. Lastekodulapsed, kes igatsevad väga oma pere järele, lähevad Kuldse Liilia kuningriiki Sanna ema otsima. Kersti Heinloo lavastus sobib vaatamiseks alates 6. eluaastast.

Õhtul publiku ette jõudev «Kuni ta suri» algab, kui ukse taha ilmub lillede ja vahuveiniga härrasmees Igor ja küsib Tanjat. Oodatud 20-aastase kaunitari asemel vaatab talle otsa aga 60-aastane ontlik vanatüdruk, samuti Tanja.

Nii keerab Igor pereema Sofja ja tema 60-aastase tütre õhtuse vaikelu pea peale. Sofja on väidetavalt suremas, kuid ei saa elust lahkuda süütundega, et tütar jääb ilma mehe ja lasteta. Nii kerkib Tatjanale idee tutvustada Igorit oma kavalerina. Iseenda õnne nimel räägitud valedest sünnib üha uusi ootamatusi. Südamlik komöödia tuletab meelde, et kunagi ei ole hilja olla õnnelik. Osades on Ülle Lichtfeldt, Maria Klenskaja, Anneli Rahkema ja Eduard Salmistu. 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles