DJ retropidude sari jõuab Valka

DJ Brandlo ehk Brandon Bogatšov soovis Nostalgia sarja juba varem Valka tuua, ent ei leidnud sobivat paika. FOTO: Andres Mets

Aeg on otsida välja teksatagid ja miniseelikud, sest Valgast pärit DJ Brandlo korraldatav retropidude sari Nostalgia jõuab 14. märtsil esimest korda diskori kunagisse kodulinna.

Sarja peod peetakse 1990. aastate stiilis ja seal astuvad üles sellised artistid nagu Nancy, Caater ja Estin. Seni on peod toimunud pea igas suuremas linnas Tallinnast Võruni ning Tartust Haapsalu ja Kuressaareni, ent Valka pole jõutud.

DJ Brandlo ehk Brandon Bogatšov lausus, et tahtis üritust tegelikult juba palju varem Valgas korraldada. «Ent siis polnud kohta, kus selline pidu ideaalselt toimuda võiks. Möödunud aastal avati taas legendaarne ööklubi Yes ning siis kohe tekkis ka mõte: miks mitte teha legendaarne pidu legendaarses kohas.»

Valgas kostitab megaajastu parimate hittidega DJ Tõnu Tiks. Hitte tuleb sellistelt tegijatelt nagu Nancy, 2 Quick Start, Caater, Estin ja paljud teised.

Pärast Valgat jätkub sari samas vaimus. 18. aprillil peetakse aga Tallinnas ööklubis Cathouse suurt pidu, kus esineb Nancy.

«Seda ei jõua ära oodata,» lausus Bogatšov. 

Tagasi üles
Back