iDeal kampaania

«Miks pole leidnud rahu sa, miks olen sulle pinnuks ma?»

  • Otepäälane esitas vallale teabenõude, millele vallavanem vastas enda tehtud luuletusega
  • Vallavanem: teabenõudele vastamiseks ei ole kindlat kantseleikeele vormi
  • Küsija kõikidele oma küsimustele vastuseid ei saanud

Otepää vallavanem Kaido Tamberg vastas kodaniku esitatud teabenõudele enda tehtud luuletusega.

FOTO: Arvo Meeks

Otepäälase teabenõue pani vallavanem Kaido Tambergi end luulevormis väljendama. Tema sõnul saab nõnda vastata paremini kui kammitsetud kantseliidiga.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Luuleanni esitlemisele eelnes endise Otepää vallavalitsuse planeerimisteenistuse juhataja Enelin Alteri teabenõue. Nimelt andis 10. veebruaril vald kodulehel teada, et vallavalitsuses on poole kohaga tööl spordispetsialist. «Palun teavet, millal otsiti valda spordi­spetsialisti (ehk nn töökuulutus) ja kas seda üldse avalikult tehti. Otepää valla veebilehelt leidsin, et viimati on spordi­spetsialisti otsitud 2019 aprill,» märkis kodanik teabenõudes. «Mistõttu on raske uskuda, et aprill 2019 konkursi raames otsitav isik on tööle vormistatud 2020 veebruar. Kui see nii on, siis palun saata dokument, mis seda tõendab.»

Alter lisas, et kui mainitud isik ei ole 2019. aasta aprilli konkursiga seotud, palub ta vallavanemalt infot: «Millistel alustel on isik tööle vormistatud (ehk vallapoolsed nõuded kandidaadile), kas on toimunud spordispetsialisti leidmiseks konkurssi, kes selle ettepaneku on teinud ning kas vastav isik on Teie või kellegi teise Otepää vallavalitsuse teenistujaga tutvussidemetes (nt koolivend, kursusevend, sõber, perekonnatuttav või isik, kellega käiakse koos jahil vms).»

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles