iDeal kampaania

Üritused 6.–12. märts

Kevadel porimülkaks muutuv maatee. Foto on illustreeriv.

FOTO: Urmas Luik

Reede, 6. märts

Antsla kultuurikeskuses

kl 10 konverents «Antsla vald prügivabaks».

Otepääl ja Käärikul

kl 11 Eesti ettevõtete talispartakiaad.

Leevi raamatukogus

kl 17 kohtumine kirjamees Ilmar Vananurmega.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 18 kontsert «Laulud naistele».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 18 muusikaline etendus «Grease».

Mikitamäe jahimajas

kl 18 naistepäevapidu.

Tõrva kultuuripubis Juudas

kl 19 Sander Õiguse soolotund «Hinge turule viies».

Otepää kultuurimajas

kl 19 muusikaõhtu Margit Tali ja laulustuudio lastega.

Otepää lähistel Villa Müllerbeckis

kl 19 Alen Veziko naistepäevakontsert.

Ruusa kultuurimajas

kl 19 naistepäevapidu.

Rõngu kultuurimajas

kl 19 mälumäng.

Hargla kultuurimajas

kl 19 stiiliõhtu «Mõisapidu».

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 kontsert, esinevad Journal Intime Palytime ja Siim Aimla Funk Band.

Haanja rahvamajas

kl 19 Erki Pärnoja soolotuur.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 20 Eesti käsipalli meistrivõistlused: Põlva/Arcwood – HC Tallinn 2.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 20 naistepäevapidu.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 20 salongiõhtu, esineb Maia Vahtramäe.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 21 naistepäevapidu.

Laupäev, 7. märts

Valga spordihallis

kl 10 Kaitseliidu meistrivõistlused võrkpallis.

Põlva kooli Lina tn võimlas

kl 10 Põlvamaa MV lauatennises.

Kiidjärvel

kl 10 Põlvamaa talimängude orienteerumispäevak.

Mooste kultuurimajas

kl 10 tervisetoodete ja toitude laat.

Tõrva spordihoones

kl 12 siseorienteerumine.

Tõrva misjonimajas

kl 12 perepäev.

Puka kogukonnaköögis

kl 19 naistepäeva salongiõhtu koos Mart Juurega.

Otepää kultuurimajas

kl 19 mälumäng.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Marek Sadama ja Maia Vahtramäe naistepäevakontsert.

Ala rahvamajas

kl 19 peoõhtu «Vanad, aga kobedad».

Alle-Saija teatritalus

kl 19 draama «Viimased».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 kontsert «Amore mio».

Puiga rahvamajas

kl 19 naistepäevapidu.

Viitka päevakeskuses

kl 19 naistepäevapidu.

Lüübnitsa külakeskuses

kl 19 naistepäevapidu.

Haanja rahvamajas

kl 19 naistepäevapidu.

Valga rokiklubis

kl 20 esinevad ansamblid B Optimist, Sorus ja Condescension.

Sangaste kultuurimajas

kl 20 naistepäevapidu.

Ahja kultuurimajas

kl 20 naistepäevapidu.

Aravu rahvamajas

kl 20 naistepäevapidu.

Mõniste rahvamajas

kl 20 naistepäevapidu.

Tsooru rahvamajas

kl 20 külateatri etendus «Oi kala kalake» ja pidu ansambliga Ahoi.

Otepääl ja Käärikul

jätkub Eesti ettevõtete talispartakiaad.

Pühapäev, 8. märts

Tõrvas

kl 12 matk, algus gümnaasiumi pargis.

Põlva kultuurikeskuses

kl 12 Koolitants.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 13 etendus «Grease».

Alle-Saija teatritalus

kl 15 draama «Viimased».

Otepääl ja Käärikul

jätkub Eesti ettevõtete talispartakiaad.

Esmaspäev, 9. märts

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10 doonoripäev.

Peri külakeskuses

kl 15 tsirgupäev «Kutsume kured koju tagasi».

Valgas Voorimehe pubis

kl 18.30 bridžiturniir.

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 naistepäevakontsert «Veetlevale leedile».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 VAT Teatri etendus «Müller peab lahkuma».

Vastseliina rahvamajas

kl 19 Vana Baskini Teatri etendus «Garaaž».

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 19.15 teemaõhtu Eesti hädaabisüsteemist.

Teisipäev, 10. märts

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 10 Põlvamaa koolide algklasside võistlussari «Tähelepanu, start!».

Põlva kooli Lina tn võimlas

kl 10 Põlvamaa koolinoorte meistrivõistlused lauatennises.

Valga spordihallis

kl 10 Kaitseliidu meistrivõistlused võrkpallis.

Valga kultuurikeskuses

kl 15 Valga valla eakate juubilaride austamisõhtu (kutsetega).

Tsirguliina rahvamajas

kl 16 Tõlliste piirkonna laste laulupäev.

Võrumaa keskraamatukogus

kl 17 mälumäng.

Värska raamatukogus

kl 17 mälumäng.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 20 kultuuriõhtu.

Kolmapäev, 11. märts

Tehvandi suusastaadionil

kl 18 Valgamaa suusaseriaali 3. etapp ja Valgamaa MV, talimängude murdmaasuusatamine.

Värska kultuurikeskuses

kl 19 Zetode plaadi «Traadilda» esitluskontsert.

Neljapäev, 12. märts

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 10 lugejamäng «Kuidas seda kirjutada – seiklused keeleveebis».

Valga Spordihallis

kl 10 EKSL Valgamaa turniir koolinoorte tänavakorvpallis.

Tõrva linnaraamatukogus

kl 14 Mari-Liis Pae raamatu «Eesti nõid Mari-Liis» esitlus.

Hargla maakultuurimajas

kl 16 õdus õhtupoolik pannkookide ja videofilmidega.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 18 Eesti esiliiga käsipallis: Coop Põlva – Viimis/Tööriistamarket.

Vastse-Kuuste võimlas

kl 19 Põlva-Võru korvpalli ühisliiga.

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 esineb Helin-Mari Arderi trio.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 20 Ultima Thule kontsert.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles