Valga poksijad võitsid Lätis kolm hõbedat

Antero Vibos, Jegor Vills, Žori Nevetšerja ja German Krasilnikov võistlustel Lätis Foto: Valga Poksiklubi

Läti Limbažis peetud viiendatel Vidzeme meistrivõistlustel võitsid Valga klubi Nahkkinnas poksijad kolm hõbemedalit. German Krasilnikov tuli sellega toime kehakaalus kuni 48 kg, Jegor Vills kuni 75 kg kaaluvate ja Antero Vibos kuni 91 kg kaaluvate võistlejate seas.

Piirilinna poksijate treener Žori Nevetšerja on tulemustega rahul ja kinnitas, et eesmärgid said täidetud. «Valga on unikaalses kohas: meil on võimalik osaleda ka Läti võistlustel ja seega testida klubi poksijate taset nii Eestis kui ka Lätis,» lisas ta.

Hiljutistel Eesti meistrivõistlustel sai aga üliraskekaalus teise koha Valga poksija Roman Rajevski. Finaalis tuli tal tunnistada Jevgeni Buslavski paremust.