Sisukord
Uudised
Paberleht

Valga mehed hoiavad pillitööd au sees

3 min lugemist
Ansambli Defeatem moodustavad laulja-kitarrist Madis Anton (vasakult), kitarrist Tenno Pelska, trummar Sten Pelska ja bassist Kert Vellner. FOTO: Hälis Kablukova

Valga meeste metal-bänd Defeatem võitis hiljuti üleriigilise underground rokk- ja metal-bändide konkursi ning asub peagi uut plaati salvestama. Juba ligi kümme aastat tegutsenud ansambli liikmete sõnul on bänd küll hobi, aga see-eest tõsine.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Defeatem on selgelt Valga bänd. Ansambli laulja ja kitarrist Madis Anton (27) rääkis, et tema ja kitarrist Tenno Pelska (27) käisid koos lasteaias, bassimängija Kert Vellneriga (27) oldi aga esimesest klassist põhikooli lõpuni klassivennad.

Bändi alguseks loevad mehed 11. novembrit aastal 2010. Päris alguses mängis trumme Martins Briedis, aga tema vahetas aasta hiljem välja Tenno noorem vend, toona alles 12-aastane Sten (22). Madis ja Sten on siiani põhikohaga valgalased ning andsid intervjuu ka ajalehele. Tenno ja Kert elavad töö tõttu Tartus. «Valga oli, on ja jääb kodulinnaks,» on Madis siiski kindel.

11.03.2020 16.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto