T, 29.11.2022

Safari pakub abivajajatele tasuta suppi

Maarius Suviste
, reporter
Safari pakub abivajajatele tasuta suppi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sangaste Safari eestvedaja Rein Org ütles, et praegu käib info koondamine nende kohta, kes suppi soovivad või vajavad.
Sangaste Safari eestvedaja Rein Org ütles, et praegu käib info koondamine nende kohta, kes suppi soovivad või vajavad. Foto: Arvo Meeks

Lõuna-Eestis tegutsev ettevõte Sangaste Safari hakkab pakkuma abivajajatele tasuta lõunasuppi.

Meelelahutust pakkuva firma eestvedaja Rein Org tegi sotsiaalmeedias üleskutse, kus kutsus üles andma endast teada nendel, kes vajavad tasuta suppi või kelle lähedastel see vajadus on. Samuti palus Org edastada koordinaadid, kuhu toit tuua.

«Kui päris aus olla, tuleneb idee vastuse otsimisest küsimusele, mida teha juba varutud kohaliku ning värske ja kvaliteetse toorainega, millest tavaolukorras oleks saanud lõunasöögid safarituristidele,» lausus Org Lõuna-Eesti Postimehele. «Minu kui maapoisi kasvatus ei luba toitu minema visata. Seega jätkame toiduvalmistamist planeeritud mahus ja pakume toitu neile, kel seda kõige rohkem tarvis.»

Tema sõnul käib praegu info koondamine nende kohta, kes suppi soovivad või vajavad. «Paari päeva jooksul loodame paika saada toidu kojukandeplaani ning hakata suppi jagama,» ütles ta reedel. «Veel ei tea öelda mahtu, aga kui vajadus selge, siis ikka iga päev jakuni eriolukord kestab.»

Rein Org lisas, et Sangaste Safaril on pikaajalised tooraine tarnelepingud ning neid katkestada ei saa. «Mingil hetkel muidugi saab raha otsa, aga loodame, et selleks ajaks on rahu taas maa peal ning uued kliendid saabumas.»

Märksõnad
Tagasi üles