T, 29.11.2022

Otepää vallavolikogu esimeheks valiti Rein Pullerits

LEPM
Otepää vallavolikogu esimeheks valiti Rein Pullerits
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Otepää vallavolikogu esimeheks valiti Rein Pullerits.
Otepää vallavolikogu esimeheks valiti Rein Pullerits. Foto: Monika Otrokova

3. aprillil peeti Otepää vallavolikogu istung, kus valiti uueks vallavolikogu esimeheks Rein Pullerits  ja kinnitati vallavalitsuse liikmed.

Vallavolikogu esimehe kandidaatideks esitati Rein Pullerits (VL Ühinenud Kogukonnas). Salajasel hääletusel said kandidaat Rein Pullerits 12  häält. Otepää vallavalitsuse liikmeteks kinnitati lisaks vallavanemale ka Valdur Sepp (VL Ühinenud Kogukonnad), Uuno Laul (Keskerakond) ja Kalev Merisalu (Reformierakond).

Rein Pullerits on põline otepäälane, ta on lõpetanud Otepää gümnaasiumi ja Eesti Põllumajandusakadeemia mehhaanikainseneri erialal. Rein Pullerits on töötanud Ülenurme õppemajandis automajandi juhatajana ning Valga EPT kaubabaasi juhatajana ning olnud tegev erasektoris. Pullerits on olnud varasemalt Pühajärve vallavolikogu ja Otepää vallavolikogu liige. Praeguses vallavolikogus on Rein Pullerits eelarve- ja majanduskomisjoni esimees.

„Siiamaani oleme vallavanemaga tugevalt 90% ühtemoodi asjadest arusaanud, ja ma loodan, et see niimoodi ka jätkub. Ega ilma tugeva koalitsioonimeeskonnata ei tee mitte midagi ära,“ märkis Rein Pullerits. „Praeguses olukorras kutsun kõiki üles selga kokku panema ja ühiselt koroonaviiruse ja selle tagajärgede  vastu võitlema.“

Eelmine vallavolikogu esimees Jaanus Barkala valiti märtsikuisel volikogu istungil vallavanemaks.

Tulenevalt eriolukorrast toimus Otepää Vallavolikogu istung Otepää kultuurimajas kinnise istungina. Istungi pidamise tingis vajadus kinnitada uus Otepää vallavalitsus ning valida Otepää vallavolikogu esimees. Vastavalt KOKS-le tuleb seda teha salajasel hääletusel.

Märksõnad
Tagasi üles