Sisukord
Lõuna-Eesti Postimees
Postimees

Vallad otsivad lahendust suletud postipunktidele

3 min lugemist
  • Postiljoni enda juurde tellima pole inimesed Raul Kudre tähelepanekutel veel harjunud – pealegi tuleb see kindlal ajal, kui pererahvast ei pruugi kodus olla.
  • Raul Kudre: Ilmselt ei ole pakifirmad lihtsalt huvitatud investeerima sinna, kus ei ole juba ees tihedat võrgustikku.
Orava kaupluse sagedane külastaja Rita Toma leidis juba enne postipunkti sulgemist, et vähemalt pakiautomaati on asulasse ilmselgelt vaja. FOTO: Mati Määrits

Nii Setomaa, Võru kui Räpina vald otsivad asendust 1. juunist suletud postipunktidele. Paraku ei ole nad nii riikliku postiettevõttega Omniva kui ka teiste pakifirmadega mõistlikke lahendusi leidnud.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Setomaa vallavanema Raul Kudre sõnutsi pakkus ta Omnivale ühe võimaliku lahendusena postipunkti viimist Mikitamäe raamatukokku, kuid firma ei võtnud ettepanekut vastu. Et niisugune koostöövorm toimib igati edukalt, on vallavalitsusele selgeks saanud Obinitsa näitel, kus postipunkt asus varem samuti kaupluses.

Setomaa vallavanema Raul Kudre sõnutsi pakkus ta Omnivale ühe võimaliku lahendusena postipunkti viimist Mikitamäe raamatukokku, kuid firma ei võtnud ettepanekut vastu FOTO: Rein Järvelill
10.06.2020 15.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto