Võru Helios lõpetas võiduga Tarva üle pika koduse kaotusteseeria

Võru meeskonna võiduvärava lõi 11 meetri karistuslöögist Žann Šmidt.

FOTO: Foto: Võru FC Helios

Võru FC Heliose jalgpallimeeskond alistas esiliiga B-tasandi tagantjärele peetud 1. vooru mängus üleeile koduväljakul Rakvere Tarva 2:1. Väravad lõid

Võru meeskonna võiduvärava lõi 11 meetri karistuslöögist Žann Šmidt.

FOTO: Foto: Võru FC Helios

ja Žann Šmidt.

«Kui välja jätta teise poolaja lõpp ja see oma eksimus, millest vastased värava said, oli mängupilt enam-vähem. Eks ta natuke ümar oli – liiga palju veeretamist, me ei suutnud palli piisavalt kiiresti üles viia, et ohtlikke momente tekitada. Aga need momendid, mida ootasime, mängu jooksul tekkisid ja õnneks kaks väravat suutsime ka ära lüüa,» kommenteeris Võru meeskonna treener Jaanus Vislapuu. «Kõige olulisem oli kolm punkti saada, meeskonnale oli see vaimselt väga tähtis.»

Võiduga pani Võru meeskond punkti pikale kurvale seeriale: enne üleeilset oldi koduväljakul võiduta alates eelmise aasta 30. maist, kokku 12 järjestikuses liigamängus, kusjuures järjestikusi kaotusi oli kodus kogunenud juba üheksa.

«Ega sellepärast mingit erilist tunnet ei ole. Võit on võit ja kaotus on kaotus, aga kui nii pikk paus oli, siis muidugi tore, et see võit tuli,» lausus Vislapuu.

Juba pühapäeval mängib Helios kodus liiga uustulnuka Läänemaa JK-ga, kes nagu Tarvaski on tabelis võrulaste selja taga. Viimase nädalaga on peetud kolm mängu ja järgmise kümne päevaga tuleb veel kolm lisaks, mis seab meestele väga suure mängukoormuse.

«Päris raske tegelikult. Tuleb mehi roteerida, et ei tekiks vigastusi ja oldaks mänguks piisavalt värsked. Kõige tähtsam ongi värske ja võitlushimuline sats välja panna,» tõdes Vislapuu.

Tagasi üles