Valgas võtsid mõõtu noored kergejõustiklased

TV10 olümpiastarti Valgamaa etapi poiste noorema vanuserühma esinelik kuulitõukes: võitja Nikita Loskutov, teine koht Gert Podnieks, kolmas Eerik Laanmäe, neljas Ferry Liigand.

FOTO: Rein Leppik / Valgamaa Spordiliit

Valga keskstaadionil peeti 15. juunil TV10 olümpiastarti Valgamaa 3. ja 4. etapp.

Parimad selgusid kahes vanuseastmes: 2006. aastal ja hiljem ning 2008. aastal ja hiljem sündinud.

Tüdrukute noorema vanuserühma 600 meetri jooksu võitis Lizetta Šemeljova.

FOTO: Rein Leppik / Valgamaa Spordiliit

Tulemused

Tüdrukud, noorem aste (2008 ja hiljem s)

Teivashüpe

I Lizetta Šemeljova 09.06.2008. Valga Põhikool 2.20

II Keili – Kessu Küla 30.12.2008. Tõrva Gümnaasium 1.50

Pallivise

I Liisa Uhtjärv 07.05.2008. Tõrva Gümnaasium 38.38

II Käroli Padar 25.03.2008. Tõrva Gümnaasium 33.98

III Marianna Tops 09.05.2008. Valga Põhikool 32.30

4. Lizetta Šemeljova 09.06.2008. Valga Põhikool 30.86

5. Keili-Kessu Küla 30.12.2008. Tõrva Gümnaasium 29.15

6. Helanna Leeduks 21.12.2009. Tõrva Gümnaasium 25.81

7. Harriet Unt 07.12.2008. Valga Põhikool 25.20

8. Lisandra Ragun 04.12.2008. Tõrva Gümnaasium 23.58

9. Sofija Karavaškina 07.03.2009. Valga Põhikool 23.62

10. Rebeca Kenk 19.03.2010. Tõrva Gümnaasium 21.09

11. Delisa Kõiv 25.05.2009. Valga Põhikool 20.62

600m jooks

I Lizetta Šemeljova 09.06.2008. Valga Põhikool 1.55,0

II Käroli Padar 25.03.2008. Tõrva Gümnaasium 2.11,8

III Keili-Kessu Küla 30.12.2008. Tõrva Gümnaasium 2.19,3

4. Harriet Unt 07.12.2008. Valga Põhikool 2.21,1

5. Helanna Leeduks 21.12.2009. Tõrva Gümnaasium 2.28,7

6. Birgit Gerassimov 13.03.2008. Valga Põhikool 2.29,1

7. Lisandra Ragun 04.12.2008. Tõrva Gümnaasium 2.41,9

8. Rebeca Kenk 19.03.2010. Tõrva Gümnaasium 2.49,2

Poiste noorem aste (2008 ja hiljem s)

Kaugushüpe

I Gert Podnieks 28.08.2008. Valga Põhikool 4.31

II Eerik Laanmäe 05.02.2009. Tõrva Gümnaasium 4.04

III Ferry Liigand 02.02.2010. Tõrva Gümnaasium 3.77

Kuulitõuge

I Nikita Loskutov 24.09.2008. Valga Põhikool 10.39

II Gert Podnieks 28.08.2008. Valga Põhikool 9.43

III Eerik Laanmäe 05.02.2009. Tõrva Gümnaasium 7.61

4. Ferry Liigand 02.02.2010. Tõrva Gümnaasium 6.66

Pallivise

I Ferry Liigand 02.02.2010. Tõrva Gümnaasium 34.44

II Nikita Loskutov 24.09.2008. Valga Põhikool 34.00

III Gert Podnieks 27.08.2008. Valga Põhikool 33.59

4. Eerik Laanmäe 05.02.2009. Tõrva Gümnaasium 32.13.

Kettaheide

I Gert Podnieks 28.08.2008. Valga Põhikool 27.94

II Nikita Loskutov 24.09.2008. Valga Põhikool 26.23

III Ferry Liigand 02.02.2020. Tõrva Gümnaasium 16.29

4. Eerik Laanmäe 05.02.2009. Tõrva Gümnaasium 15.43

1000m jooks

I Gert Podnieks 28.08.2008. Valga Põhikool 3.50,8

II Ferry Liigand 02.02.2010. Tõrva Gümnaasium 4.17,7

III Eerik Laanmäe 05.02.2009. Tõrva Gümnaasium 4.17,8

Tüdrukud, vanem aste (2006–2007 s)

Kõrgushüpe

I Alina Tamp 01.01.2006. Valga Põhikool 1.60

II Heidi Pruus 19.12.2006 Tõrva Gümnaasium 1.36

III Kristella Tiri 31.12.2007. Valga Põhikool 1.32

4. Bianka Uhtjärv 28.08.2006. Tõrva Gümnaasium 1.20

5. Annabel Kaas 28.12.2006. Valga Põhikool 1.20

Kaugushüpe

I Alina Tamp 01.01.2006. Valga Põhikool 4.75

II Annabel Kaas 28.12.2006. Valga Põhikool 4.64

III Heidi Pruus 19.12.2006. Tõrva Gümnaasium 4.45

4. Isabel Lillo 11.09.2007. Tõrva Gümnaasium 4.23

5. Bianka Uhtjärv 28.08.2006. Tõrva Gümnaasium 4.09

Pallivise

I Alina Tamp 01.01.2006. Valga Põhikool 52.60

II Annabel Kaas 28.12.2006. Valga Põhikool 42.00

III Kristella Tiri 31.12,2007. Valga Põhikool 38.71

4. Heidi Pruus 19.12.2006. Tõrva Gümnaasium 38.62

5. Bianka Uhtjärv 28.08.2006. Tõrva Gümnaasium 35.55

6. Isabel Lillo 11.09.2007. Tõrva Gümnaasium 31.62

7. Karoliina Ojamets 09.06.2007. Valga Põhikool 29.53

Kettaheide

I Alina Tamp 01.01.2006. Valga Põhikool 34.31

II Heidi Pruus 19.12.2006. Tõrva Gümnaasium 25.50

III Isabel Lillo 11.09.2007. Tõrva Gümnaasium 21.61

VA. Katre Marit Liiv 30.09.2002. Tõrva Gümnaasium 32.37

600m jooks

I Lisandra Marten 28.07.2007. Valga Põhikool 1.49,1

II Annabel Kaas 28.12.2006. Valga Põhikool 1.50,8

III Bianka Uhtjärv 28.08.2006. Tõrva Gümnaasium 1.52,0

4. Heidi Pruus 19.12.2006. Tõrva Gümnaasium 2.04,1

5. Isabel Lillo 11.09.2007. Tõrva Gümnaasium 2.06,2

VA. Kelly-Anete Koik 20.07.2002. Valga Gümnaasium 1.54,2

Poisid, vanem aste (2006–2007 s)

Kõrgushüpe

I Sten-Erik Iir 15.09.2007. Otepää Gümnaasium 1.32

Va. Romet Kivi 13.07.2006. Tõrva Gümnaasium 1.57

Kuulitõuge

I Sten-Erik Iir 15.09.2007. Otepää Gümnaasium 11.60

II Kevin Reinberg 27.01.2006. Tõrva Gümnaasium 11.32

Va. Andre Nahko 14.10.2004. Tõrva Gümnaasium 11.54

Va. Romet Kivi 13.07.2005. Tõrva Gümnaasium 11.09

Pallivise

I Sten-Erik Iir 15.09.2007. Otepää Gümnaasium 53.30

II Kevin Reinberg 27.01.2006. Tõrva Gümnaasium 47.69

Kettaheide

I Sten-Erik Iir 15.09.2007. Otepää Gümnaasium 40.08

II Kevin Reinberg 27.01.2006. Tõrva Gümnaasium 28.44

VA. Andre Nahko 14.10.2004. Tõrva Gümnaasium 39.20

VA. Romet Kivi 13.07.2005. Tõrva Gümnaasium 35.72

1000m jooks

I Sten-Erik Iir 15.09.2007. Otepää Gümnaasium 3.56,3

Allikas: Rein Leppik / Valgamaa Spordiliit

Tagasi üles