Võru Helios küttis Paide U21-le jaanipäevaks sauna

Võru Heliose meestel oli eile korduvalt põhjust väravat tähistada. FOTO: Võru Fc Helios

FOTO: Võru FC Helios

Loodetavasti viimaseks jäänud publikuta kodumängus alistas Võru FC Heliose jalgpallimeeskond eile 5:1 Paide Linnameeskonna U21 rivistuse ning tõusis esiliiga B-tasandil koha võrra ülespoole, kuuendaks.

«Väga positiivne emotsioon, sest vastane oli kõrgest klassist, pooled mehed treenivad neil koos Paide meistriliiga meeskonnaga. Suutsime kannatlikud olla, oma võimalused ära oodata ning erinevalt eelmistest mängudest, suutsime tekkinud variandid ka ära lüüa,» ütles Võru meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

Mängu esimene poolaeg lõppes väravateta. Kohtumise saatus otsustati teise poolaja alguses, kui väljakuperemehed kuue minutiga kolm väravat lõid. Skoori avas penaltist Eduard Desjatski, eduseisu duubeldas Sergei Starovoitov ning seejärel virutas liiga parimaks väravakütiks tõusnud Desjatski otse õhust esimese puutega 3:0.

Vastased lõid küll ühe värava peagi tagasi, aga mängu viimasel veerandtunnil kindlusasid Arsen Katšmazovi ja Maretn Luige tabamused Heliosele suure võidu.

Järgmisena kohtub Helios tuleval pühapäeval võõrsil Viimsi JK-ga. Kodus peetakse järgmine mäng juulis ja siis on juba ka publik taas staadionile lubatud.

«Loomulikult ma loodan, et publik ootab samamoodi seda aega nagu meie. Loodame, et see aasta teeme ka uue publikurekordi,» ütles Vislapuu.

Tagasi üles