Põlva-, Valga- ja Võrumaa koolilõpetajad

Lillekimp.

FOTO: Arvo Meeks

PÕLVAMAA

KANEPI VALD

Kanepi gümnaasium

9. klass

Angela Aigro

Anette Järv

Karl Kasesalu

Carmen Kõoleht

Anette Emilie Lail

Tanel Lokk

Liisa Lukats

Elisabet Maranik

Hannabel Muuk-Adrat

Kirke Pihlak

Markus Meinhart Rego

Sander Rohelpuu

Kersti Roht

Annela Siida

Henry Zoludev

Teron Taal

Merili Tamm

Taigo Juunior Tuul

Kevin Virt

Klassijuhataja Tähte Tagel

12. klass

Maris Haavapu

Jaan Jalas

Maria Johanson

Kadri Kalve

Keitlin Kõoleht

Anneli Lukats

Markus Meos

Greg-Mattias Murumets

Kristiina Roht

Laura Saunamets

Hanna Rahel Slungin

Carlos-Mathias Vaher

Klassijuhataja Urmas Kivirand

Krootuse põhikool

Emma Kaidro

Kerttu Konks

Rihhard Kuld

Markus Kõiv

Eleri Nukk

Anette Ojarand

Evelin Oraka

Kait Rosenberg

Kristofer Soo

Klassijuhataja Karin Valdas

Saverna põhikool

Laura Bogdanov

Kristiina Jatsentjuk

Edgar Kuld

Laura Orav

Gerly Piho

Neleliis Pukk

Tormi Säärits

Siimon Teesalu

Klassijuhataja Merike Tamm

PÕLVA VALD

Põlva kool

95 lõpetajat

Klassijuhatajad Jaak Kepp, Urve Lehestik, Viive Rätsep, Karl Tammiste, Maarika Asi-Lang ja Karin Simso

Põlva Roosi kool

Mairo Käsik

Klassijuhataja Kaie Issak

Mooste mõisakool

Aulike Apalev – kiitusega

Markus Habo – kiitusega

Kirke Kangur

Markes Kesa

Maik Kolats

Heiko Krill

Marjon Laine

Kati Soomets

Merle Värva

Klassijuhataja Helen Juhkam

Kauksi põhikool

Annete Arrak

Jannete Arrak

Uko Hainsoo

Angela Ivaru

Alexia Kurusk – kiitusega

Kait Raudsepp

Sander Sudomoikin

Aksel Vürst

Klassijuhataja Maarika Müürsepp

Tilsi põhikool

Marten Kahar

Darius Kostõgov

Kätlin Kübard

Margit-Merilin Maa

Matthias Mett

Marelle Miil

Elena Talimäe

Cristel Vasser

Klassijuhataja Davis Kostõgov

Johannese kool ja lasteaed Rosmal

Geteli Hanni – kiitusega

Marianne Kahre

Andri Kepler

Kanut Kommusaar

Keitlin Koppa

Nora Meldre

Mihkel Mattis Mitt

Aurelia Talv

Mattias Võsupärg

Klassijuhataja Külli Volmer

Põlva gümnaasium

12.d klass

Aalika Antonov

Raimond-Eric Jaanus

Juhan-Villem Kaivo

Karl-Mihkel Kaivo

Stella Katškan

Katariina Kinnunen

Karol-Ari Krimses

Kris Künnerpä

Kristi Lodeson

Keitlyn Metsmaa

Sten Naruson

Liis Peddai

Kristin Pintson

Maiu Pošlina

Lizette Raudnagel

Mikk Rosenberg

Jaanika Seli

Marthen Sokk

Karen Undrits

12.e klass

Kristo Aav

Estriin Arcos Haabma

Kertrud Kahar

Karel Kallson

Carl Kivi

Maarja Kongi

Hanna Renata Kottise

Reiko Kottisse

Marleen Krill

Kris-Norman Lavrikov

Getter Lepp

Matthias Mandel

Keithlin Michelson

Laura Noormets

Brenda Ojatamm

Olev Paju

Vahur Põldsam

Robin Põvvat

Ruben Pütt

Marian Seeme

Johannes Sonberg

Gendra Vahtra

Alari Veetsmann

12.f klass

Kelly Elias

Sander Ilves

Herti Juhandi

Pärtel Jõõger

Brigita Kahre

Kasper Kallari

Helena Kink

Karl Kivisild

Kevin Klaus

Fred-Eric Kärblane

Maarja-Lill Mahlakas

Kairiin Märtson

Kelli Nurm

Sandra Pavlov

Raito Piirisild

Egne Pisarenko

Marie-Aliise Pruus

Ranar Pügi

Erik Reisma

Rasmus Albert Russak

Uku Rätsep

Liisa Teppo

Karoli Villako

Friedebert Tuglase nimeline Ahja kool

Grete Kärgets

Jaryna-Nelly Mänd

Kretlin Kalson

Mariel Osik

Annabel Tagaküla

RÄPINA VALD

Räpina ühisgümnaasium

9. klassis 29 lõpetajat,

klassijuhatajad Margit Mathiesen ja Valve Peebu.

12. klassis 22 lõpetajat,

klassijuhataja Rita Kahu.

Viluste põhikool

5 lõpetajat

Ruusa põhikool

5 lõpetajat

Klassijuhataja Kaja Hüsson

VÕRUMAA

ANTSLA VALD

Antsla gümnaasium

9. klassis 19 lõpetajat,

klassijuhataja Lea Kukk.

12. klassis 11 lõpetajat,

klassijuhataja Aive Trummal.

Kuldre kool

17 lõpetajat

Klassijuhataja Tiina Paeglis

RÕUGE VALD

Mõniste kool

Karl Theodor Grigor – kiituskiri

Mariliis Must

Max Varik

Kertu Rannamägi

Helar Kond – kiituskiri

Priit Saar

Reikko Valge

Eliisa Taal – kiituskiri

Dimitra Giannakaina – kiituskiri

Janar Põder

Kärol Mägi

Klassijuhataja Ene Müürsepp

Varstu kool

Mari Eliisa Anton

Kristi Juul

Janeli Kikerman

Karoliina Kütt

Klassijuhataja Lemmi Pehlak

SETOMAA VALD

Meremäe kool

Leelo Riitsaar

Jane Lumi

Klassijuhataja Aira Tarros

Mikitamäe kool

Andrus Sild

Ragnar Raamik

Ralfs Gremzda

Värska gümnaasium

9. klassis 5 lõpetajat,

klassijuhataja Triinu Kotov.

12. klassis 8 lõpetajat,

klassijuhataja Anneli Jõgela.

VÕRU LINN

Võru Kesklinna kool

40 lõpetajat

Võru Kreutzwaldi kool

9.a klassis 21 lõpetajat,

klassijuhataja Liis Orro.

9.b klassis 22 lõpetajat,

klassijuhataja Ere Tumm.

9.c klassis 16 lõpetajat,

klassijuhataja Blanca Bunt.

9.d klassis 15 lõpetajat,

klassijuhataja Ülle Tamm.

Võru gümnaasium

82 lõpetajat

Klassijuhatajad Ede Pähn, Argo Käpa, Reet Järvpõld, Oksana Aasa ja Veronika Popova

VÕRU VALD

Parksepa keskkool

9.a klassis 21 lõpetajat,

klassijuhataja Esta Varik.

9.b klassis 18 lõpetajat,

klassijuhataja Margus Koor.

12.a klassis 19 lõpetajat,

klassijuhataja Katrin Kullo.

12.b klassis 20 lõpetajat,

klassijuhataja Andres Breidaks.

Orava kool

7 lõpetajat

Klassijuhataja Piret Pärn

Osula põhikool

14 lõpetajat

Klassijuhataja Viia Haller

Kääpa põhikool

Andri Adson

Jakko Heinvee

Roneta Jaanson

Laur Joonas Järvpõld

Cristofer Kaur

Angela Lindmets

Marit Muruma

Marcus Ojaperv

Ragnar Ojaveer

Rasmus Olesk

Kertu Pallo

Urmet Pihus

Kaidi Piirisild

Romer Raamat

Karmen Tobreluts

Hanno Utsal

Klassijuhatajad Lilian Kuuse ja Anneli Lätting

Puiga põhikool

24 lõpetajat

Klassijuhataja Diana Kibal

Vastseliina gümnaasium

9. klassis 20 lõpetajat,

klassijuhataja Liia Mark.

12. klassis 10 lõpetajat,

klassijuhataja Ülle Orhidejeva.

VALGAMAA

OTEPÄÄ VALD

Audentese spordi­gümnaasium

Allain-Marco Anton

Grigori Fominykh

Andreas Ilves

Raiko Jool

Antti Jussi Juntunen

Roger Kaegas

Erik Kaha

Gleb Karpenko

Kaspar Krauvärk

Indra Kutser

Kustu Künnapas

Anton Litvintsev

Kevin Maltsev

Teiloora Ojaste

Ruslan Rakhmanov

Ats Uulimaa

Vane Vähk

Klassijuhataja Anne Matt

Keeni põhikool

Mariann Karbus

Hans-Hannes Kängsepp

Mariana Pikulova

Chris Roio

Marleen Saar

Emil Saaron

Catharina Undrus

Reiko Vaher

(2 õpilase nime kool ei avalikusta.)

Klassijuhataja Heya Lepa

Otepää gümnaasium

9.a klass

Hans Markus Danilas

Helis Hein – kiituskiri

Ermo Kikkas

Andre Kukk

Lauri Leis

Marie Loog – kiituskiri

Andres Luik

Mairo Majak

Mikk-Martten Meema

Eliise Palmiste – kiituskiri

Linda Piirimäe – kiituskiri

Keiu Vakmann – kiituskiri

Kadi Vikard

Ivar Všivtsev

(4 õpilase nime kool ei avalikusta.)

Klassijuhataja Kerri Rauk

9.b klass

Cäthy Alev

Trevor Huopalainen

Meriliis Ilves

Liisu Kojus

Kelly-Bettan Kreek

Janser-Jax Lang

Karl Erik Lehes

Kaur Loigu

Maria-Liisa Mark

Helena Nuia

Emily Parve

Eliise Peerna

Karl Martin Raid

Chea Eleanora Sunts

Maria Viks

Jako Voolaid

Carl-Andre Wulff

Klassijuhataja Külle Viks

12. klass

Kristin Kannes

Liisi Kukk – kuldmedal

Kenert Künnapuu

Henrik Luik

Laura Meigas

Bärbel Moros – hõbemedal

Silvia Oja

Carmen Piho

Marit Maribel Pulles – kuldmedal

Calvin Savisaar

Enelin Terav – kuldmedal

Ervin Viks

Silvia Vuks

(1 õpilase nime kool ei avalikusta.)

Klassijuhataja Tiia Lehismets

Puka kool

Greete Häelme

Kalev Markus Koort

Kristin Laikask

Rasmus Linde

Ardo Petersmann

Siiri Pikker

Jaako Possul

Rasmus Prii

Romi Teorein

Rene Tomberg

Klassijuhataja Karin-Kaja Liigand

Pühajärve põhikool

Reelika Almar

Tuule-Liis Jaagant – kiitusega

Mairo Kõiv – kiitusega

Rasmus Leopard

Maria Lohk

Vladimir Mihhailov

Heidi Eliise Mitt

Andreas Peterson

Mattias Toover

Riinu Vaht

Jörgen Arne Varjun

Klassijuhataja Peeter Kangur

TÕRVA VALD

Ala põhikool

Kirsika Kuus

Lisette Valerie Maidla

Maarjo Paluste

Siret Pogotovka

Otto Markus Tiirak

Triin Visor – kiitusega

Klassijuhataja Kaidi Kuškis

Hummuli põhikool

Rene Järv

Sindra-Cloria Kala

Franek Link

Taivo Muusikus

Janely Raidsalu – kiitusega

Klassijuhatajad Aili Kiidli ja Evelin Tiivel

Riidaja põhikool

Rene Allik

Õie Hiiop – kiitusega

Väino Lensment

Tanel Mirka

Andrea Mäesalu

Klassijuhataja Merike Priedenthal

Tõrva gümnaasium

12. klass

Joosep Elango

Ivonne Isabel Ilves

Siim Jaani

Carlos Jõesaar

Marleen Kala – hõbemedal

Risto Kiidli

Grete Mai Kokamägi – kuldmedal

Raivo Kägu

Riin Lepik – kuldmedal

Madis Lepikov – hõbemedal

Rasmus Luik

Markus Malm

Raigo Mõts

Askar Neumann – hõbemedal

Sander Palk

Helena Pruus

Rose- Marie Riitsalu

Stella Sisas

Annabel Sloog

Kelli Tomp

Tõnis Tomson

Melissa Toomeoks

Kenert Vahtre

Merit Üksvärav

Klassijuhataja Laine Tangsoo

9.a klass

Andre Asi

Merit Heinsaar

Marlén Kansonen – kiitusega

Kärt Karu – kiitusega

Karl Moorits Kurvits

Simona Lass

Tairo Lillepeska

Maria-Helena Lüüs – kiitusega

Gregor-Villem Older

Krislin Pirs

Carl Christian Pokk

Markus Põldma

Sandra Raag

Charlotte Saarmäe

André Alexander Sults

Maiko Tamm

Tanel Tomson

Kevin-Ken Vahtra

Marius Vister

Klassijuhataja Sirle Jõgi

9.b klass

Johanna Drenkhan

Keytlin Irves

Martin Jaakson

Angela Jaani

Kai- Ly Kalda

Henry Kallu

Kris- Ly Kartau

Kirke Liis Kokamägi – kiitusega

Kerttu-Karoline Kuimet

Karel Markus Kärt

Siim Lannajärv

Raigo Leesment

Merete Liinold

Isabell-Mary Luik

Georgi Lõhmus

Henri Põder

Kersti Põldsalu – kiitusega

Liina Põtko

Eero Pärn

Stella- Marisabel Ratt

Edvin Tapfer

Marten Tiideberg

Kristo Volt

Klassijuhataja Liivi Orav

VALGA VALD

Hargla kool

Piia Ruotsi

Airo Pettai

Mattias Miller

Klassijuhataja Pille-Riin Sarv

Lüllemäe põhikool

Janeri Kleen

Karl-Markus Markvart

Kevin Ploomi

Sargon Prans

Erkki Saag

Eliis Sarv

Klassijuhataja Liina Saksing

Valga gümnaasium

12. kl humanitaarsuuna õpilased

Marleen Avilova

Steven Elvet – hõbemedal

Linda Heero

Janne Hunt

Annika Joakit – kuldmedal

Airin Kiidmaa

Kadi-Heike Kuus

Martti Kõosalu

Christin-Marie Laks – kuldmedal

Sandra Leetus

Karel-Andreas Palmiste

Kenert Pruli

Carol Põldsaar

Annabel Voitka – kuldmedal

Klassijuhataja Helen Teinfeldt

12. kl siseturvalisuse- ja riigikaitsesuuna õpilased

Angela Häälme

Karel Kullamaa

Ralf Metsavas

Mailis Sinijärv

Geily Toomsalu

Siim Vahtra

Klassijuhataja Pille Olesk

12. kl majandussuuna õpilased

Janne Hani

Mark Harin

Arina Japrintseva

Ruthanne Kern

Kristo Koger

Merili Kõvask

Silver Küttis

Artjom Maksimtšuk

Valerija Manukjan

Enrike Margusonov

Tanel Muusikus

Susan Ots

Mairo Parv

Marleen Parv

Karl-Johannes Tsarjov

Klassijuhataja Helen Teinfeldt

12. kl reaalsuuna õpilased

Kenno Aldošin – hõbemedal

Linda Balodis – hõbemedal

Viktorija Baranova

Edgar Berzin

Sabrina Dubova

Kristians Valters Freimanis

Daniel Frolov

Renat Gafurov

Alex Hurt

Käthrin Kanep

Margit Koosapoeg

Karina Krivova

Ksenija Kušnarjova

Tambet Kuus

Uku Laik – hõbemedal

Keron Luht

Kristo Luht

Heliisa Mets

Chris Eric Pulst

Anete Püvi – kuldmedal

Joel Raidve – kuldmedal

Adelina Rozinfeld – kuldmedal

Margarita Sobrak

Carl Säinas

Adelina Travina

Klassijuhataja Pille Olesk

Valga Priimetsa kool

9.a klassis 19 lõpetajat.

9.b klassis 15 lõpetajat.

9. väikeklassis 2 lõpetajat.

Tsirguliina kool

Kerttu-Liis Bettler

Sander Ersto

Kristjan Jaan Korge

Raiko Kõrge

Kristo Pajumäe

Risto Põder

Caro Liis Saaremäe

Henrik Saega

Nestor Cevin Sarv

Siim Sikk

Mairo Tohus

Andris Uibos

Kelyn Veski

(2 õpilase nime kool ei avalikusta.)

Klassijuhataja Merje Saarniit

Nimekirjast välja jäänud koolid lõpetajate nimesid lehe trükkimineku ajaks ei avaldanud.

Tagasi üles