N, 1.12.2022

Ahja noormehed kogusid heategevuseks suure summa

Abi läheb Pärnu tüdrukule
Madis Perli
, suvereporter
Ahja noormehed kogusid heategevuseks suure summa
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ahjalt pärit noormehed Sander Kamenik (vasakul) ja Ranno Tamm kõndisid 55 tunniga Tartust Tallinna, tehes rännakust seejuures otseülekannet. Selle kaudu kogusid nad ka raha heategevuseks.
Ahjalt pärit noormehed Sander Kamenik (vasakul) ja Ranno Tamm kõndisid 55 tunniga Tartust Tallinna, tehes rännakust seejuures otseülekannet. Selle kaudu kogusid nad ka raha heategevuseks. Foto: Joonas Sisask

Jaanipäeva paiku Tartust Tallinna kõndinud Ahja noormehed Sander Kamenik ja Ranno Tamm kogusid heategevuseks sihtasutusele Lapsepuue ligi 1800 eurot

Kuna noormehed otsustasid oma rännakust YouTube`i kanalisse otseülekannet edastada, siis nad mõtlesid, et võiks lisaks head teha nendele, kes ei saa nii vabalt liikuda.

Kui algselt oli teada, et pangaülekannetega laekus heateguvuseks 650 eurot, siis nüüd edastasid telefonioperaatorid ka telefoni teel tehtud annetused. Sealt tuli pea kaks korda suurem summa ning kokku 1780 eurot.

«Rannoga oleme üllatunud, et nii suur summa heategevuseks kogunes," tõdes Sander Kamenik ja lisas: «Oleme ülimalt tänulikud kõigile, kes annetasid ning otseülekandes meile kaasa elasid.»

Toetus läheb Pärnu tüdrukule

Juba on leitud Sander Kameniku ja Ranno Tamme kogutud summale ka otstarve.

«Ilmselt noormeeste annetatud summa läheb ühele Pärnu tüdrukule invatõstuki ehitamiseks, et sealt oli praegu natukene raha puudu,» rääkis SA Lapsepuue juhatuse liige Sirli Jassov.

Märksõnad
Tagasi üles