K, 5.10.2022

Lätlane sekkus Võrumaa meeste heitlusesse

Jaan Rapp
, tegevtoimetaja
Lätlane sekkus Võrumaa meeste heitlusesse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Meeste arvestuse ja kogu jooksu parim Joosep Perv (keskel). Vasakul Elar Kala ja paremal meeste arvestuse kolmas Ken Raav. Kõik on Võrumaalt.
Meeste arvestuse ja kogu jooksu parim Joosep Perv (keskel). Vasakul Elar Kala ja paremal meeste arvestuse kolmas Ken Raav. Kõik on Võrumaalt. Foto: Triin Karolin / Valgamaa Spordiliit

Hellenurmes alguse saanud Valgamaa jooksusari sai jätku Lüllemäe mägede jooksuga.

Võrreldes sarja avaetapiga oli osalejaid kümne võrra enam ehk 129. Neist 56 tegi kaasa 4,5-kilomeetrisel põhijooksul. Kui nädal tagasi kuulusid sel distantsil esikolmikusse vaid Võrumaa mehed, siis sedapuhku sekkus nendevahelisse heitlusse noor jooksumees Reinis Feldmanis Valkast. Tõsi, pjedestaali kolmandast astmest kõrgemale ta tõusta ei suutnud. Võidu viis taas Võrumaale nädal varem Hellenurmes kolmas olnud Joosep Perv klubist Võru Biathlon ajaga 0:15:26,6. Teiseks jooksis end ajaga 0:15:47,8 Võru mees Elar Kala klubist SK Prorunner, korrates sel moel oma nädalatagust hõbedakarvalist tulemust. Feldmanisest sai ta jagu pea 40 sekundiga. Umbes 10 sekundit jäi pjedestaalist lahutama kolmandat Võrumaa meest, kelleks oli Margus Koor kergejõustikuklubist Lõunalõvi.

Märksõnad
Tagasi üles