Valga laskjad võitsid medaleid ja meistritiitleid

Elva meistrivõistlustel oli Valga klubi esindaja Kirill Lepman Mix harjutuses teine koos Maire Pärnaga. Foto: Hans Heinjärv

Laskesportlased saavad jälle osaleda võistlustel. «Hoolimata pea olematutest treeningtingimustest võime tulemustega rahule jääda,» tõdes Valga laskurklubi juhatuse liige Hans Heinjärv.

Vanameister ise tuli Eesti seenioride meistrivõistlustel standardpüstoli harjutuses 20 + 20 + 20 lasku oma vanusegrupis meistriks, lisaks võitis ta harjutuses 30 + 30 lasku hõbemedali. Viia Kaldam sai harjutustes 60 lasku lamades ja 30 lasku spordipüstolist laskmises 4. kohad.

Eesti meistrivõistlustel tegid tugeva esituse Valga klubi juuniorid. Kirill Lepman tuli Eesti juunioride meistriks harjutuses 60 lasku vabapüstolist. Marchus-Joonas Koppel võitis aga meistritiitli standardpüstoli harjutuses 20 + 20 + 20 lasku ja Kirill Lepman sai samas harjutuses teise koha. Lisaks saavutati püstoliharjutuses 30 + 30 lasku veel 6. ja 9. koht.

Elva lahtistel meistrivõistlustel tuli harjutuses 30 + 30 lasku spordipüstolist meeste arvestuses Elva meistriks Kirill Lepman, 4. oli Marchus-Joonas Koppel, 5. Hans Heinjärv ja 7. Eduard Sokolovski. Samas harjutuses võitis naiste arvestuses teise koha Viia Kaldam ja kolmanda Heili Mets. Poiste arvestuse samas harjutuses tuli Elva meistriks Ranel Urban. Lisaks võitis uudses Mix harjutuses võistkond Kirill Lepman ja Ülenurme laskur Maire Pärn teise koha.

Klubi on väga tänulik Valgamaa Spordiliidule ja Kaitseliidu Valgamaa maleva relvurile Ants Kronbergile, kes on olnud sportlastele tõsiseks toeks.