Ilusad sõidud tõid Maidlale võidu

Sarjas MiniDirt Pitbike tegi suure- pärased sõidud Juss Maidla Kagu motoklubist.  Foto: Helen Urbanik

Türil alguse saanud karikasarjas MiniDirt Pitbike läks esimese sõidu stardivõit Pitbike 35+ klassi võistlejale, vanameister Marko Lepikule, kes liidrina ka lõpetas.

Noorema põlvkonna esindaja Juss Maidla Kagu motoklubist, kes jahib tiitlit klassis Pitbike MX, pääses võistlustulle alles kolmandana. Maidla suutis kolmandal ringil mööduda Pitbike 35+ klassis võistelnud Romet Ahist, kuid Lepik jäi Maidlale püüdmatuks.

Teises stardis pani Maidla end siiski maksma ega lasknud Lepikut rünnakule. «Mul polnud enam midagi välja panna, poolel võistlusmaal mõtlesin ka sellele numbrile, mis passis kirjas on,» kommenteeris väsinud Lepik.

Pitbike MX klassi võitis Maidla siiski kindlalt, edestades Oliver Vippulit ja Kristel Raba. Pitbike 35+ klassi võit läks Lepikule Ahi ja lätlase Jurijs Sigajevsi ees.