R, 2.06.2023

Öösel algav vihmasadu jätkub esmaspäeval

BNS
Facebook Twitter
Comments
Suvine vihm. Pilt on illustreeriv
Suvine vihm. Pilt on illustreeriv Foto: shutterstock.com

Kuigi öö vastu esmaspäeva jääb läänest läheneva sajuala meelevalda, on päev siiski oluliselt kuivem, ent siiski äikesevõimalusega

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Öö hakul sajab kohati hoovihma. Pärast südaööd lääne poolt alates pilvisus tiheneb ja saartele jõuab sajuala, mis levib hommikuks mandrile, kohati võib olla äikest. Puhub edela- ja lõunatuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 9-13, rannikul kuni 16 kraadi.

Peipsi järvel puhub edelatuul 3-8 m/s. Lainekõrgus on 0,3-0,8 meetrit. Ilm on olulise sajuta ja hea nähtavusega. Sooja on 13-17 kraadi.

Esmaspäeva ennelõunal on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, pärastlõunal lääne poolt alates pilvisus hõreneb ja sajuhooge jääb harvemaks, kohati võib olla äikest. Puhub edela- ja lõunatuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s, pärastlõunal pöördub tuul põhjarannikul läände. Sooja on 18-23 kraadi.

Peipsi järvel puhub edelatuul 3-8 m/s. Lainekõrgus on 0,3-0,8 meetrit. Sajab hoovihma ja nähtavus on mõõdukas või hea. Sooja on 19-21 kraadi.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles