Võru Helios korjas Keilast kolm punkti

LEPM
Pildil mõlemad Heliose värvalööjad: esiplaanil Jürgen Kolk, taamal Maksim Babjak. Foto: Võru FC Helios

Võru FC Helios sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga B tasemel üle kuue nädala taas võidurõõmu tunda, kui alistas 1. augustil peetud mängus võõrsil Keila JK 2 : 1.

Võru FC Helios asus Jürgen Kolgi ja Maksim Babjaki väravatest vastavalt 35. ja 40. minutil kohtumist 2 : 0 juhtima. Esimese poolaja lisaminutitel sai aga Babjak punase kaardi ning jättis Võru meeskonna arvulisse vähemusse.

Teisel poolajal tuli võrulastel kümnekesi mängides peamiselt kaitsetööga tegeleda. «Parkisime bussi ja lootsime kontratele. Lõpus läks järjest raskemaks ja ühe lõid vastased tagasi,» kirjeldas meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

«Mehed võitlesid visalt lõpuni ja nii saime väga magusad kolm punkti võõrsilt kätte,» lausus treener Vislapuu.

2 : 1 võiduga teenitud kolm punkti Heliost liigas eelviimasest kohast veel ei päästnud. Liigatabel on väga tasavägine ning viies koht on vaid kuue punkti ehk kahe võidu kaugusel.

Eeloleval laupäeval 8. augustil võõrustab Helios Võrus Tartu JK Welcot.