Lootos kaotas lähirivaalile

Lootose naiskond kohtumises Vaprusega.
Lootose naiskond kohtumises Vaprusega. Foto: Indrek Käo/Fc Lootos

Põlva Lootose naiskond võõrustas jalgpalli naiste meistriliiga 9. voorus Pärnu JK Vapruse naiskonda. Võistkonnad asusid enne kohtumist vastavalt neljandal ja viiendal tabelireal.

Lootost tabas enne mängu halva uudisena väravavahi haigestumine, mistõttu tuli postide vahele asuda Helene Lumil. Eri põhjustel ei saanud osaleda veel viis mängijat. Vastased asusid kohtumist 6. ja 16. minuti väravatest 2: 0 juhtima, kuid Ita Lillo värav 17. minutil vähendas vahe minimaalseks. Kohtumise lõpus üritas kodunaiskond viigiväravat, kuid vastastel õnnestus üleajal lüüa kolmaski värav ja mäng lõppes tulemusega 1 : 3.

Lootos hoiab 13 punktiga turniiritabelis viiendat kohta. Põhiturniiri lõpuni jääb viis vooru.

Naiskonna järgmine mäng on 15. augustil Viljandis, kus mängitakse koha võrra tagapool asuva JK Tulevik/Suure-Jaani Ühendnaiskonnaga. LEPM