Lootos pidas põnevuskohtumise Kaleviga

Põlvalannade esindus mängus Kaleviga
Põlvalannade esindus mängus Kaleviga Foto: Jagne Roodes/Fc Lootos

Põlva Lootose naiskonna vastaseks jalgpalli naiste meistriliiga 11.voorus oli JK Tallinna Kalev. Lootospargis toimunud kohtumine möödus põnevas heitluses. Vastased asusid kohtumist varakult juhtima, kuid 12. minutil põlvalaste kapten Ave-Lii Laas viigistas ja pooltunni möödudes viis Kristin Kukli Lootose 2: 1 juhtima. Eduseisu ei suudetud hoida pikalt. 37. minutil vastased viigistasid ja minut enne poolajavilet asusid omakorda juhtima.

Teisel poolajal lõi Lootos värava, mida kohtunikud ei arvestanud. Vastased lõid 85 ja 90 + 3 minutil veel kaks väravat ja lahkusid Põlvast kolme võidupunktiga.

Praegu, mil põhiturniiri lõpuni jääb veel kolm vooru, asub Lootos 13 punktiga turniiritabeli kuuendal real.

Naiskonna järgmine mäng on 29. augustil, kui Tallinnas kohtutakse liidrikohal oleva FC Floraga.