P, 27.11.2022

Valga spordielu arendajad külastasid Paide kolleege

LEPM
Valga spordielu arendajad külastasid Paide kolleege
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto külastusest.
Foto külastusest. Foto: Erakogu

Valga valla esindus külastas neljapäeval Paide spordikeskust. Kohapeal tutvuti spordikeskuse hoonega ja saadi põhjalik ülevaate sihtasutuse töökorraldusest. Eesmärgiks oli tutvuda Paide spordielu korraldusliku poolega üldisemalt ja vahetada kogemusi sporditegevuste arendamisel.

Eelkõige arutleti erisuste üle sporditegevuse juhtimise vormi üle: Paides haldab spordikeskust sihtasutus, Valgas tegutsetakse valla allasutusena.

„Kaalumisel olidki plussid ja miinused ühe või teise vormi puhul," sõnas asevallavanem Mati Kikkas ühe näite aruteluteemadest. Kikkas lisas veel, et arvestades tänast olukorda, kus plaanitakse ujula laiendust, spordihoonet ja Jaanikese motokompleksi arendusi on see kindlasti oluline erisus. Muude teemade hulgas olid kõne all ka noorte sporditegevus, võistluste korraldamine, üleüldise liikumisvõimaluste arendamine.

Kohtumisel osalesid Valga valla spordikomisjoni liikmed asevallavanem Mati Kikkas, Valga Sport juhataja Meelis Kattai, spordi- ja noorsootöö spetsialist Tõnu Vahtra ning volikogu esindavad liikmed Allain Karuse ja Vladimir Baranov. Paide Spordikeskuse poolseks võõrustajaks oli sihtasutuse juhatuse liige Erich Petrovits.

Märksõnad
Tagasi üles