Üritused 11.–18. september

Valga X-jooks.

FOTO: Maarius Suviste

Reede, 11. september

Kadaja lasketiirus

kl 14 jahilaskmine, Põlvamaa suvemängud.

Kääpa noortekeskuses

kl 14 keskuse sünnipäeva tähistamine, meisterdustoad.

Valgas

Valga/Valka rahvajooks ja kepikõnd:

kl 15 lastejooksud,

kl 18 põhijooks,

stardid rannavalve maja ees.

Puka kultuurimajas

kl 17.30 vanavanemate ja lastelaste päev.

Nõuni kultuurimajas

kl 19 Krabi külateatri etendus «Piimapukijutu».

Laupäev, 12. september

Luhamaa külaplatsil

kl 9 marja- ja õunalaat.

Maanteemuuseumis

kl 10 vanade mootorrataste kokkutulek, vanavanemate päeva tähistamine.

Niitsiku külas

kl 10 sügislaat ja külapäev.

Otepää kultuurimajas ja pargis

kl 11 nõiduslik pere- ja ohutuspäev.

Mammaste tervisespordikeskuses

kl 12 laskesuusatamise noortesari.

Kuutsi külas

kl 13 Mehkade maapäev: laat, kultuuriprogramm, töötoad,

kl 19 Krabi külateatri etendus,

kl 21 tantsuõhtu.

Valga kultuurikeskuses

kl 12 tervisepäev «Tasakaal toitumises ja liikumises», külas on raamatu «Toida oma tervist» autor Liis Orav.

Jaanikeses

kl 13 Valga X-jooks.

Lasva veetorn-galeriis

kl 14 Loosi külateatri etendus «Vigatse pruudi» ja Puiga rahvamaja etendus «Pärijad».

Ruusmäe rahvamajas

kl 15 võrukeelse kogumiku «Ruusmäe latsi jutuq» esitlus.

Tõrva vallas Ala-Vilsi talus

kl 18 Tõrva 3. astronoomiaõhtu.

Alle-Saija teatritalus

kl 19 draama «Viimased».

Ahja kultuurikeskuses

kl 20 hooaja avapidu ansambliga Viiser, Lendteatri etendus «Mees ja naine».

Sõmerpalu teenusekeskuse saalis

kl 20 kohviõhtu ansambliga Haag.

Pühapäev, 13. september

Otepääl aiandusmaja ees

kl 8 sügislaat.

Räpinas Tuletõrje väljakul

kl 9 laat.

Rõuge golfiväljakul

kl 9 Võrumaa meistrivõistlused golfi löögimängus.

Loosi mõisas

kl 10 Loosi mõisa laat,

kl 13.30 näiteringi etendus «Vigased pruudid».

Ahja mõisapargis

kl 10 laat, vanavanemate päevale pühendatud kultuuriprogramm.

Rogosi mõisas

kl 10 sügislaat ja simman.

Värska sadamas

kl 10 stardib suveülikool «Vii pääl».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10.30 vanavanemate päev «Jagades hellust».

Kääriku võrkpalliväljakutel

kl 11 Valgamaa lahtised meistrivõistlused rannavõrkpallis.

Tehvandil

kl 11 Tartu rattamaratoni ühistreening.

Mammaste tervisespordikeskuses

kl 12 Mammaste duatlon-biatlon.

Otepää kultuurimajas

kl 12 vanavanemate päev, külas on jutuvestja Piret Päär ja pärimusmuusik Kulno Malva.

Sangaste kultuurimajas

kl 12 vanavanemate päev.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 13 vanavanemate päeva kontsert Georg Otsa lauludega.

Alle-Saija teatritalus

kl 15 draama «Viimased».

Räpina kultuurikeskuses

kl 16 vanavanemate päeva kontsertetendus.

Aravu rahvamajas

kl 17 Tsooru külateatri etendus «Oi, kala, kalake!».

Esmaspäev, 14. september

Valga muusikakoolis

kl 18 esinevad Läti muusikud Ieva Šablovska (harf) ja Ainars Šablovskis (saksofon, dudukk).

Teisipäev, 15. september

Kadaja külas

kl 12 Põlvamaa koolinoorte orienteerumisvõistlus,

kl 15 Põlva orienteerumisteisipäevak.

Valga kultuurikeskuses

kl 17 huvitegevuse mess.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 Lendteatri etendus «Kassi-hiire mäng».

Kolmapäev, 16. september

Põlva Lootospargis

kl 10 Põlvamaa koolide jalgpallivõistlused.

Orava kultuurimajas

kl 19 Alle-Saija teatritalu etendus «#tulehark».

Valgas

algavad kampaania «Valga liigub» üritused (kestavad 22. septembrini).

Neljapäev, 17. september

Valga kultuurikeskuses

kl 13 Rakvere Teatri etendus «Verikambi».

Ootsipalus

kl 17 Setomaa orienteerumispäevak.

Valga muusikakoolis

kl 18 esinevad Piret ja Lauri Väinmaa ning Celia Roose.

Valgas ja Valkas

seikluslik orienteerumismäng «Walk VValk» (kestab 19. septembrini).

Reede, 18. september

Räpina sadamas

kl 13 Euroopa koostööpäev: laevasõidud, õpitoad jm.

Tsirguliina rahvamajas

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Oi, kala, kalake».

Tagakülas Kungla seltsimajas

kl 20 sügispidu, esinevad Tõnis Sarap ja Nostalgia.

Põlva kultuurikeskuse Undergroundis

kl 21 esitleb oma uut albumit Sibyl Vane.

Tagasi üles
Back