L, 10.06.2023

Galerii ⟩ Laste laulukonkursi võitis perekond Laikre

Tomi Saluveer
, reporter
Facebook Twitter
Comments

Mooste folgikoda võõrustas täna laulukonkursi «Lasterikkuse Võlumaailm» finaalkontserti. Kaheosalisel finaalkontserdil kõlasid 73 uut lastelaulu. Lauluvõistluse esikoht läks laulule «Mängude maa», mida esitas perekond Laikre.

Konkursi võidutöödest valmivad noodiraamat ja heliplaat, mis jõuavad koostöös Eesti sünnitusosakondadega lasterikaste perekondadeni, kuhu on äsja sündinud kolmas laps.

Laulukonkursi idee autor on MTÜ Võrumaa Lasterikkad juhatuse liige Kadri G Laube. «Kui kõlab hea laul, siis see jääb paljudeks aastateks laululaste repertuaari ning ühendab läbi lugude terveid põlvkondasid,» lausus Laube.

«Soovime laulukonkursiga edasi anda sõnumit, kuivõrd rõõmutoov on lasterikkus,» sõnas Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap. «Sünnitusmajades kingitavad heliplaadid on kingitus lasterikastelt lasterikastele, et tervitada värskeid suurperesid.»

Konkursile laekus kokku 133 uut lastelaulu, millest žürii, koosseisus Gerli Padar, Inga Lunge, Silja Otsar, Erki Meister ja Sten Teppan, valis välja 73 finaalkontserdil kõlavat laulu.

Laulumaratoni saatis bänd koosseisus Urmas Lattikas, Paul Daniel, Reigo Ahven ja Raul Vaigla.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles