Kütioru maastikujooksu võitsid Eno Vahtra ja Helen Bell

Madis Perli
Kütioru maastikujooksu võitsid Eno Vahtra ja Helen Bell.
Kütioru maastikujooksu võitsid Eno Vahtra ja Helen Bell. Foto: Külli Leola

19. septembril peeti Võru vallas Kütiorus Võrumaa pikamaajooksude sarja üheksas etapp, kus esimesena lõpetasid meestest Eno Vahtra ja naistest Helen Bell.

Võistluskeskusega Kütioru puhkekeskuses asus üheksa kilomeetrisele põhijooksule 118 võistlejat. Kindla võidu võttis Tartumaa jooksja Eno Vahtra, kes lõpetas ajaga 33.42. Võru suusaklubi esindaja Taavi Palo jäi talle alla 2.09. Kolmanda koha jooksis välja Urmo Kallakas Sparta spordiklubist kaotades 2.16.

Naiste arvestuses võttis Võrumaa jooksja Helen Bell hooaja kolmanda etapivõidu. Temal kulus raja läbimiseks 38.41. Teisena lõpetas Võru suusaklubi esindaja Anette Kasemets kaotusega 1.50. Poodiumile jõudis ka Merlin Mürk SK Prorunneri klubist, kes kaotas Bellile 3.57.