Võru Helios pani Rakveres Tarvale päitsed pähe

Arved Breidaks
Meeskonnad lähevad Rakveres väljakule.
Meeskonnad lähevad Rakveres väljakule. Foto: Võru FC Helios

Võru FC Heliose meeskond sõitis laupäeval Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga B-tasandi mängule küll päris mitme põhimeheta, kuid võttis Virumaal magusa 3:0 võidu Rakvere JK Tarva üle.

Skoori avas kohtumise 10. minutil ligi 20 meetrilt ristnurka virutanud Arsen Katšmazov. Tema on nüüd ka teine mängija, kes Võru meeskonna eest 100 liigamängu pidanud.

Eduseisu duubeldas Helios 66. minutil: Marek Jenas andis Eduard Desjatskile läbijooksu peale söödu ning võrulaste parim väravakütt head võimalust kasutamata ei jätnud.

Viimase naela väljakuperemeeste kirstukaande lõi minut enne normaalaja lõppu Mait Raha. Väravasöödu andjaks oli taas Jenas.

Võru meeskonnal on kirjas 28 punkti ning Nõmme Kalju U21-ga jagatakse 7.-8. kohta.

Järgmisel laupäeval mängib Heliosvõõrsil Viimsi JK-ga.