Sisukord
Lõuna-Eesti Postimees
Paberleht

Kadri Arjukese 40 tööaastat on möödunud Põlva piimatööstuses

5 min lugemist
  • 40 aastat ühes kohas.
  • Aastakümnete jooksul on töötanud 17 erineva juhi all.
  • Väsimusmärke ei näita.
Tere piimatööstuse Põlva tootmisüksuse tööline Kadri Arjukese jõudis «Südamega tegija» konkursil viie parima sekka. FOTO: Arvo Meeks

Tere piimatööstuse Põlva tootmisüksuse tootevalmistaja Kadri Arjukese on ettevõtte tõeline raudvara. Ta on piimatoodete valmistamisega tegelenud juba 40 aastat. Arjukese panust on aastate jooksul märganud ka tema kolleegid, kes esitasid naise «Südamega tegija» konkursile, kus Arjukese jõudis viie parima sekka.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Põline põlvamaalane on töötanud kogu elu samas majas. Ta jõudis Põlvasse 1980. aastal pärast Õisu toiduainetetööstuse tehnikumi lõpetamist. «Oli võimalus ka Tartu kombinaati tööle minna, aga sinna ei tahtnud,» meenutab ta. Tol ajal oli nii, et kui tööle läksid, anti korter pealekauba. «Mina aga müüsin nüüd korteri maha ja läksin maale elama. Tasuta saadud korterist tulu ka veel – vot olid ajad,» lisas Arjukese. Aastakümnete jooksul on naine töötanud igas piimatööstuse osakonnas.

«Hinges üldse ei tunne, et oleksin ühes kohas kaua töötanud, aga kui mõni tuleb pärast koondamist juba kolmandat korda tagasi, hakkad mõtlema, et kaua olen olnud. Viskan nalja, et olen juba peaaegu Peeter Esimese ajast siin,» naljatas Arjukese. Pikka tööstaaži ilmestab seegi, et ta on töötanud piimatööstuses 17 juhi käe all.

16.10.2020 21.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto