Lootose naiskond sai suure võidu

Lootose naiskond saavutas sedapuhku suureskoorilise võidu.
Lootose naiskond saavutas sedapuhku suureskoorilise võidu. Foto: Kaido-Meinhard Kukli

Jalgpalliklubi Lootos naiskond  kohtus laupäeval naiste meistriliiga 18. voorus  JK Tulevik/Suure-Jaani United ühendnaiskonnaga ning võttis suureskoorilise võidu.

Mõlemad võistkonnad on kindlustanud osalemise meistriliigas ka järgmisel hooajal ja mängus oli viienda koha saatus. Väga head mängu näidanud koduvõistkond asus Kristin Kukli penaltist kohtumist juhtima 23.minutil. Kaks väravat Kärt Hüdsilt ja üks Ita Lillolt andsid Lootosele vaheajaks turvalise 4:0 eduseisu. Teisel poolajal lõi Hüdsi veel kaks väravat ja Kukli ühe. Vastased jõudsid sihile korra ja kohtumine lõppes Lootose kasuks tulemusega 7:1.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa (vv), Katrin Piirimaa, Keidi Käis, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla (46`.Helene Lumi), Ita Lillo, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Anette Laureen Linnuste 82`.Birgit Rammo), Indra-Liz Nemvalts (72`. Keitlyn Metsmaa), Kärt Hüdsi;  varus: Keitlyn Metsmaa, Marianne Veberson. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help.

Naiskonna järgmine mäng on 31.oktoobril kell 16 Sepa jalgpallikeskuses, Tartu JK Tammekaga.

Meistriliiga võitjaks tulnud Tallinna FC Floral on koos 50 punkti. Järgnevad Saku Sporting (35), JK Tallinna Kalev (31), Pärnu JK Vaprus (25 punkti), FC Lootos (29)  JK Tulevik (21), Tartu Tammeka (11)  ja kõrgliigast välja langenud Nõmme Kalju (3). Hooaja lõpuni on jäänud kaks mängu.