Coop Põlva alustas esiliigat võidukalt

Lõuna-Eesti Postimees
Kermo Saksing oli üks Coopi resultatiivseimaid mängijaid.
Kermo Saksing oli üks Coopi resultatiivseimaid mängijaid. Foto: Helin Potter

Käsipalli meiste esiliiga algas Coop Põlvale võidukalt, kui esimeses kohtumises alistati tasavägises mängus meeste käsipallimaastikule naasnud Valga Käval 29 : 24.

Sel hooajal ei tohi enam meistriliiga võistkonna mängijaid esiliigas mängivale duubelvõistkonnale appi võtta. Seega on Coop Põlva sel hooajal võistlemas esiliiga noorima koosseisuga – vaid üks pallur on täisealine.

«Esimene matš esiliigas läks üle kivide ja kändude. Esimesel poolajal andis kõvasti tunda, et poisid pole pikka aega mänginud. Teine poolaeg oli natuke parem ja lahtisem. Mõningase eelise andis meile, et vastane on vähem treeninud kui meie,» sõnas treener Kalmer Musting.

Väravaid viskasid Kermo Saksing ja Sten-Silver Tigas kuus, Randel Matthias Lepp viis, Lauri Land neli, Joonas Vassiljev kolm, Hendrik Kink kaks, Priit Luuk-Luuken, Kevin Tühis ja Andreas Paabut ühe.

Mesikäpa hallis saab Coop Põlvale kaasa elada juba 22. oktoobril, kui kohtutakse koduse konkurendi Arcwood/Põlvaga.