L, 28.05.2022

GALERII ⟩ Põlvamaa Mastimänni märksõna on «Roostevaba»

Mati Määrits
, reporter
Põlvamaa Mastimänni märksõna on «Roostevaba»
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Põlvamaa Mastimänni tiitli vastu võtnud Valeri Veskioja (paremal) on Põlva Term OÜd juhtinud pea 30 aastat. Õnnitleb Põlvamaa arenduskeskuse juhataja, Põlva vallavolikogu  esimees Lennart Liba.
Põlvamaa Mastimänni tiitli vastu võtnud Valeri Veskioja (paremal) on Põlva Term OÜd juhtinud pea 30 aastat. Õnnitleb Põlvamaa arenduskeskuse juhataja, Põlva vallavolikogu esimees Lennart Liba. Foto: Mati Määrits/Lõuna-Eesti Postimees

Põlvamaa tähtsaima ettevõtlusauhinna pälvis reede õhtul Põlva Term OÜ, Põlvamaa Pärli tiitli võitis Siidrikoda OÜ.

1992. aastast tegutsev Põlva Term OÜ tegeleb vahtpolüuretaantäidisega paneelide tootmisega põhiliselt külmkambrite, sügavkülmkambrite ja kerkekappide ehitamiseks. Veel valmistatakse roostevabast terasest tooteid, köögiinventari suurematele köökidele, kauplustele, laboratooriumidele ja toiduainetööstusele. Toodang läheb lisaks Eestile Rootsi, Norra, Soome, Venemaale, Lätti ja Leetu.

«Tegutsetud on pigem vaikselt, toetades pidevalt kohalikku elu, kaadrivoolavus on olematu. Täpne märksõna on «Roostevaba». Mastimänd ei ole märkimisväärselt enam kasvanud, aga samas käbisid kukub kõvasti ehk siis dividende maksab tublilt ja stabiilselt, mis ei ole meie piirkonnas väga tavapärane,» märkis tunnustamisel ettevõtluskonsultant Kuldar Leis.

Märksõnad
Tagasi üles