Narkootikumid lükkavad Võrumaa pereisa vangla poole

Pärast Haanja poeröövi on Markko Targamaa lükanud käima oma kolimisfirmat, mille reklaame leiab paljudelt kuulutusetahvlitelt. Kuid narkootikumid said ta paraku kätte. FOTO: Arved Breidaks

Politsei kiirreageerijad pidasid novembris Võru Maksimarketi parklas kinni mullu sügisel Haanja poerööviga kurikuulsaks saanud Markko Targamaa (35), kelle sõidukist leitud 8,9 grammi kanepit võib nelja lapse isa nüüd vanglasse viia. Mees kahetseb ja loodab jumala abile.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Tulin töölt objektil, käisin söömas, istusin autosse ja pidin Maksimarketis poest läbi käima, kui nad võtsid halli bussiga järgi. Sain ära parkida ja kohe võeti maha,» meenutas Targamaa laupäeva, 14. novembri õhtul kella 21 paiku toimunud kinnipidamist.

Töömehe sõidukist leiti 8,9 grammi kanepit, mille ta oli päev varem «ühest suurest linnast» ostnud. Õigemini oli ta ostnud isegi 10 grammi, kuid jõudnud osa sellest juba ära suitsetada. «Kindlasti ei olnud see juhus. Keegi kas kaebas, võib-olla jäin silma, võib-olla jälgiti juba diilerit, kelle käest ostsin, aga kuskilt oli teada,» oletas Targamaa. Ta tunnistab, et on nüüd suures jamas.

09.12.2020 14.12.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto