P, 4.12.2022

PILDID ⟩ Võrus selgusid maakonna parimad judos

Lõuna-Eesti Postimees
Võrus selgusid maakonna parimad judos
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Hiljuti toimusid Võru spordikeskuses Võru maakonna meistrivõistlused judos.

Kokku osales 32 poissi ja 11 tüdrukut. Võistles ka seitse meest ja neli naist.

Võistluse viis läbi REI klubi koostöös Võrumaa spordiliiduga.

PARIMAD

POISID

-22 kg

1. Hendrik Leeland (KLK)

2. Rasmus Kraft (Rõuge PK)

-26 kg

1. Rainer Lepp (Rõuge PK)

2. Hugo Park (Parksepa KK)

3. Kristofer (Küppar KLK)

4. Nikolas Kuklane (Rõuge PK)

-29 kg

1. Villem Sikk (Vastseliina G)

2. Marten Soe (Varstu kool)

3. Kenri Todurov (Parksepa KK)

3. Aho Kuks (Gaia kool)

5. Sten Sõmer (KLK)

-34 kg

1. Markus Soe (Varstu kool)

2. Ryan Nagel (VKK)

3. Richard Palm (Puiga PK)

4. Hugo Laugamets (VKK)

-36 kg

1. Meel Kuks (Gaia kool)

2. Jann Jakob Ruuder (KLK)

3. Andrei Matetski (VKK)

3. Rume Ron Minka (KLK)

5. Jan-Armar Eensalu (KLK)

-40 kg

1. Edward Tambets (VKK)

2. Erki-Sven Eensalu (KLK)

3. Rasmus Vaikmets (VKK)

4. Eerik Org (Rõuge PK)

-57 kg

1. Kirill Daradanov (KLK)

2. Leon Lind (KLK)

3. Mihkel Mikk (KLK)

-68 kg

1. Uku Jääts (Sänna leiutajate külakool)

2. Anri Neeve (VKK)

3. Germo Vaarask (Kanepi G)

4. Andre Mattias Randmaa (Rõuge PK)

+68 kg

1. Rico Smit (Puiga PK)

TÜDRUKUD

-26 kg

1. Saara Oja (Kanepi G)

2. Lisell Lind (lasteaed Päkapikk)

-34 kg

1. Loona- Maria Soe (Varstu kool)

2. Reesi Vissel (Varstu kool)

3. Kadri Kirschenberg (Osula PK)

4. Liisa Rosenberg (Osula PK)

-42 kg

1. Kairit Pettai (Varstu kool)

2. Kirke Adora Kärgenberg (Kuldre PK)

3. Karoli Vaglakes (KLK)

+42 kg

1. Õie Meriste (Gaia kool)

2. Aleksa Lily Truija (KLK)

MEHED

-81kg

1. Randel Päästel

2. Taago Lehiste

-90 kg

1. Tarmo Habe

2. Ahti Lind

3. Ivar Rosenberg

+90 kg

1. Robert Parker

2. Rene Kõrtsmann

NAISED

-70 kg

1. Elisabeth Toomik

2. Jane Soe

+70 kg

1. Kätlyn Kosman

2. Tairi Maidla

Märksõnad
Tagasi üles