Mammaste suusarajal selgusid Eesti meistrid

Naistest tuli esimeseks Keidy Kaasiku, teiseks Kaidy Kaasiku ja kolmandaks Tatjana Mannima. Foto: Estonian Cross-Country Skiing/Facebook

Reedel Põlva külje all Mammaste tervisespordikeskuses peetud Eesti meistrivõistlustel murdmaasuusatamises selgusid parimad vabatehnika eraldistartides.

Naistest võtsid 10 km distantsil kaksikvõidu Ambla Suusaklubi suusatajad Keidy Kaasiku ajaga 28:35,6 ja Kaidy Kaasiku ajaga 29:05,1.

Poodiumi kolmandale kohale platseerus Kiviõli Suusaklubi esindav otepäälane Tatjana Mannima ajaga 29:51,5. Võistlustel oli stardis 19 naist, teatas Estonian Cross-Country Skiing Facebooki leht.

Meeste 15 km Eesti meistritiitli võttis RR Suusaklubist Kaarel Kasper Kõrge ajaga 38:04,8. Teisele kohale tuli Võru Suusaklubist/Võru Spordikoolist Marko Kilp ajaga 38:21,3 ning kolmandale kohale Nõmme Spordiklubist Tuudor Palm ajaga 38:24,8.

Võistlustules oli 30 meest.

Meestest võitis Kaarel Kasper Kõrge, teisele kohale tuli Marko Kilp ning kolmandale kohale Tuudor Palm.