Suusahullud korraldasid öömaratoni

Naistest oli 35 kilomeetri distantsil kiireim otepäälane Tatjana Mannima.
Naistest oli 35 kilomeetri distantsil kiireim otepäälane Tatjana Mannima. Foto: Arvo Meeks

Otepääl leidis aset eelmisel laupäeval Suusahullude seitsmes öömaraton, millest võttis osa 94 sportlast.

Öömaratoonlased sõitsid Tehvandi spordikeskuses viiekilomeetrisel valgustatud ringil klassikalises tehnikas. Nii mehed kui naised suusatasid kas 35 või 15 kilomeetri distantsil.

Pikal distantsil võitis meestest Martin Nassar ajaga 1:25.31,2. Teiseks tuli Taavi Kaiv ja kolmandaks Andres Juursalu.

Naistest oli 35-kilomeetrisel distantsil kiireim otepäälane Tatjana Mannima ajaga 1:34.40,4. Teise koha sai Heleri Kivil ja kolmanda koha Merilin Metsalu.

Meeste 15 kilomeetri distantsi võitis Kert Pallo, kes sai ajaks 45.15,1. Teisele kohale jõudis Lauri Kikerpill ja kolmandale Alger Vedler. Naistest oli sel distantsil kiireim Laura Kruusmann ajaga 49.46,3. Talle järgnesid Tiina Idavain ja Pille Naggel.