T, 30.05.2023

Terminal Oil ning Võru jalgpalliklubi FC Helios alustasid koostööd

LEPM
Facebook Twitter
Comments
Võru FC Helios tegevjuht Jaanus Vislapuu (vasakul) ja Terminal Oil juhatuse liige Raido Raudsepp jäid mõlemad kokkuleppega rahule.
Võru FC Helios tegevjuht Jaanus Vislapuu (vasakul) ja Terminal Oil juhatuse liige Raido Raudsepp jäid mõlemad kokkuleppega rahule. Foto: Terminal Oil

Kütusefirma Terminal Oil ning Võru jalgpalliklubi FC Helios vahel sõlmitud koostöölepe aitab Eesti ühel lõunapoolsemal klubil keskenduda olulisemale - sportlike eesmärkide saavutamisele.

Terminal Oil avas 2020. aasta novembris autonoomse elektrivarustusega kaasaegse teenindusjaama Võru linnas ning Võrumaa suurima spordiklubi pöördumine koostööks viis võimaluseni anda panus kogukonna arengule. Klubi senine areng ning ambitsioonikad eesmärgid motiveerisid kütusefirmat koostööks.

„Leidsime, et meil on ühised väärtused. Toetame mitmeid aktiivseid spordiklubisid, panustades üheskoos noorte liikumisharrastustesse ning sportlike eeskujude kasvatamisse,“ kommenteeris Terminal Oil juhatuse liige Raido Raudsepp.

Võru FC Helios tegevjuht Jaanus Vislapuu aga lausus: „Meil on hea meel, et saame Terminaliga koostööd teha. Loodame, et meie kogukond kasutab edaspidi linna kaasaegseima ja uusima tankla teenuseid ning suudame nii olla Terminaliga teineteisele vastastikku kasulikud. Win-win on alati positiivne situatsioon ning usun, et hea koostöö annab mõlemale tuult tiibadesse, jõudmaks kaugemate ja kõrgemate eesmärkideni.“

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles