K, 7.12.2022

Tõrva valla koolide haridustöötajad said vaktsiinisüsti

LEPM
Tõrva valla koolide haridustöötajad said vaktsiinisüsti
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vaktsineerimine. Foto on illustreeriv.
Vaktsineerimine. Foto on illustreeriv. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Täna, 18. veebruaril viis Tõrva tervisekeskus läbi Tõrva valla koolitöötajate vaktsineerimise Covid-19 vastu.

Kokku tehti 106 süsti ning vaktsineeriti kõiki soovi avaldanud Tõrva valla koolide – Tõrva gümnaasiumi, Riidaja põhikooli, Ritsu lasteaed-algkooli, Ala põhikooli ja Hummuli põhikooli - töötajaid.

Tõrva vallavanem Maido Ruusmann sõnas, et vaktsineerimise tempo on Tõrva vallas üks riigi parimaid. „Kui alles loetud päevad tagasi õpetajate vaktsineerimisega riigis alustati, siis juba täna saame öelda, et kõik soovi avaldanud Tõrva valla haridustöötajad on kaitsesüsti saanud,“ lisas Ruusmann. „Vaktsineerimine ei tohi jääda pisiasjade taha venima, vaid praeguses olukorras on oluline iga päev. Tahan siinkohal tänada meie tervisekeskuse tublisid meditsiinitöötajaid, kes on olnud valmis parima võimaliku kiirusega eesliinitöötajatele vaktsineerimise viima nende töökohtadesse kohapeale."

OÜ Tõrva Tervisekeskuse juhataja Monika Horn oli samuti rahul hea vaktsineerimistempoga. "Soovime igati anda oma panuse Tõrva valla haridustöötajate tervise edendamiseks, kuna nemad on ju meie raudvara ja laste hariduse hea käekäigu eest seisjad," sõnas Horn. "Praegu käivad ettevalmistused Tõrva valla lasteaedade töötajate vaktsineerimiseks, loodame sellega alustada esimesel võimalusel."

Märksõnad
Tagasi üles