Coop Põlva maitses võidurõõmu

Kohtumise parimad väravaviskajad koos kaitses tegutsemas.
Kohtumise parimad väravaviskajad koos kaitses tegutsemas. Foto: Helin Potter

Coop Põlva sai pärast kibedat kaotust Põlva/Arcwoodile käsipalli esiliigas maitsta võidurõõmu, kui tulemusega 34 : 29 alistati Viimsi/Tööriistamarket. Võiduga tõusis Põlva tiim tabeli seitsmendalt kohalt viiendale.

Kohtumine algas raskelt. Coop võitles, kuid väravad tulid vaevaliselt ning Viimsi tiim kasvatas viigiseisu välja võidelnud Coopi ees taas eduseisu. Kui veerand kohtumisest oli peetud, vaatas tabloolt vastu seis 4 : 9 Viimsi kasuks. Siis hakkasid Põlva noored kaotusseisu vähendama ning poolajale mindi juba eduseisus 16 : 12.

Teine poolaeg meenutas esimestel minutitel esimese poolaja algust: Viimsi pommitas ja vähendas vahet. Põlvakate treener Kalmer Musting võttis aja maha ning õpetussõnad realiseeriti kohe ka mänguplatsil. Eduseisu suudeti kasvatada ning hoida kolme-nelja eduvärava peal. Head koostööd näidanud Coop Põlva hoidis edu lõpuni ning sai kirja võidupunktid.