R, 9.12.2022

Postkontorid jäävad inimestele avatuks ka uute piirangute ajal

LEPM
Postkontorid jäävad inimestele avatuks ka uute piirangute ajal
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Postiasutustes, sh Võru postkontoris tuleb samamoodi järgida hajutatuse nõuet.
Postiasutustes, sh Võru postkontoris tuleb samamoodi järgida hajutatuse nõuet. Foto: Eesti Post

Eesti Posti teeninduskanalite üksuse juhi Eve Vuksi sõnul jäävad kõik postkontorid avatuks vastavalt tavapärasele töögraafikule.

,,Kui postkontor on töötanud varasemalt lisaks tööpäevadele ka nädalavahetustel, siis on see nii ka edaspidi,'' täpsustas Vuks töökorraldust uute riiklike piirangute valguses. 

,,Eelmisel kevadel saadud kogemus tõestas, et kaubanduskeskuste lahtioleku piiramine tõstab oluliselt e-kaubanduse osatähtsust igapäevaste ostude tegemisel. Seega on äärmiselt oluline hoida toimimas üleriigilist kaupade liikumist - postkontorite lahtiolekul on siin väga oluline roll,'' ütles Vuks lisades, et Eesti Post teeb omalt poolt kõik, et postkontori külastus oleks turvaline nii klientide kui ka töötajate jaoks.

,,Siinkohal palume klientidelt koostööd ja kõigi turvanõuete järgimist. Postkontorit tuleb võimalusel külastada üksi, hoida teiste külastajate ja postitöötajatega kahemeetrist vahemaad ning kanda maski. Omalt poolt tagame käte desinfitseerimiseks vajalike vahendite olemasolu ja jälgime 50% täituvuse nõuet teenindussaalides,'' selgitas Vuks.

Lisaks postkontoritele on pakkide saatmiseks ja saamiseks võimalik kasutada Omniva pakiautomaate. Kuna kõik pakiautomaadid asuvad õues, siis on sealne nakatumise risk madalam. Kõiki pakitoimetusi saab teha kindaid käest võtmata ning tasudes viipemaksega.

Märksõnad
Tagasi üles