Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Võru suusatajad jätsid Haanjas meistrikullad koju

Naiste sprinditeates võitsid kulla Võru suusaklubi neiud Anette Kasemets ja Johanna Udras. FOTO: Külli Leola / Võrumaa Spordiliit

Rangete piirangute kiuste selgitati Haanja puhke- ja spordikeskuses välja Eesti meistrid sprinditeates. Nii naiste kui meeste absoluutarvestuses jätsid võidu koju Võru suusaklubi sportlased.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Koroonapiirangute tõttu tohtis Haanja suusaradadel peetud võistlustega olla seotud kokku 100 inimest ning kõik pidid tegema kas PCR- või kiirtesti, et üldse võistluskeskusesse pääseda. Eesti parimad selgitasid välja 11 naiste- ja 15 meestetiimi. Võistlus oli hajutatud aga nõnda hästi, et kui naised võistlesid talvel, siis mehed said starti alles kevadel. 

Sprinditeates, kus tiimis on kaks suusatajat, peavad mõlemad läbima kolm sprindiringi ning võistlus formaadil kiire ning põnev. Võru suusaklubi naiskond Anette Kasemets ja Johanna Udras näitasid kohe alguses head minekut ja poole võistluse peal oli neil paarisekundiline edu lähima jälitaja ees. Edasi ainult vahe kasvas ning ajaga 13.26,8 oli võrulannade võit kindel.

Tagasi üles
Back