Marko Kilp tegi Haanjas kuldse duubli

Madis Perli
, videoreporter
Eelkõige sprinterina tuntud Võru suusaklubi sportlane Marko Kilp võitis koduradadel kulla nii sprinditeates kui ka 50 kilomeetri klassikas. Foto: Külli Leola / Võrumaa Spordiliit

Nädalavahetusel Haanja puhke- ja spordikeskuses peetud murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistluste teisel võistluspäeval, 21. märtsil selgitati parimad eraldistardist pikkadel distantsidel.

Mehed sõitsid 50 kilomeetrit klassikatehnikas ning poole maa peal juhtis võistlust Võru suusaklubi esindav laskesuusataja Raido Ränkel. Edu klubikaaslase Marko Kilbi ees oli pool minutit.

15 kilomeetrit enne lõppu läks aga Ränkelil raskeks ning nii tuli tal lõpuks leppida pronksise autasuga.