Lootos alustas meistriliiga mängudega

Lootose naiskond pidi avakohtumises vastu võtma kaotuse.
Lootose naiskond pidi avakohtumises vastu võtma kaotuse. Foto: Indrek Illus/Jk Lootos

Laupäeval alustas Põlva JK Lootos naiskond mängudega 2021. aasta naiste meistriliigas. Avavooru kohtumises võõrustati eelmise hooaja pronksinaiskonda Saku Sportingut.

Lootose koosseisus tegi meistriliiga debüüdi neli noormängijat. Võru FC Heliosest liitunud Elina Kahar alustas mängu algkoosseisus. Hanna Parv ja Ketlin Pindis sekkusid vahetusest, nagu ka Lootose noortevõistkonna kasvandik Mae Lillo.

Lootospargis toimunud mängu asusid vastased 13 ja 27. minuti väravatest 2 : 0 juhtima. 88. ja 90+1 minutil lõid vastased veel kaks väravat, võites kohtumise 4 : 0.

Naiskonna järgmine vastane on JK Tallinna Kalev, kellega mängitakse 17. aprillil Tallinnas.