R, 9.12.2022

Räpina üldplaneeringu arutelud lükkuvad taas edasi

Lõuna-Eesti Postimees
Räpina üldplaneeringu arutelud lükkuvad taas edasi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Üks arutelu on kavandatud toimuma ka Räpina aianduskoolis.
Üks arutelu on kavandatud toimuma ka Räpina aianduskoolis. Foto: Arved Breidaks

Seoses koroonaviiruse tõrjeks kehtestatud piirangutega lükkuvad edasi 13. ja 15. aprillile plaanitud Räpina valla üldplaneeringu avalikud arutelud Mehikoormas, Verioral ja Räpinas.

Praeguse seisuga on kavas korraldada 19. mail arutelud Mehikoorma ja Veri­ora teenusekeskuses ning 20. mail Räpina aianduskooli saalis.

Osalemiseks on vaja 17. maiks registreeruda planeeringute ja maakorraldus­spetsialisti Miia Kasearu meiliaadressil või telefonil, saata kiri valla e-posti aadressile või helistada valla sekretärile-asjaajajale. Võimalik on arutelul osaleda ka veebikeskkonnas.

E-posti teel registreerudes tuleb märkida oma nimi ning kas soovitakse osaleda kohapeal või distantsilt. Distantsilt osalejatele edastatakse veebilink, mille abil on võimalik liituda. Distantsilt osalemise soovi korral palutakse teatada ka telefoni teel registreerudes e-posti aadress, kuhu veebilink saata.

Valla üldplaneeringu ja keskkonnamõjude strateegilise hindamise avalikustamine toimus 4. jaanuarist 4. veebruarini. Avaliku väljapaneku jooksul esitati vallavalitsusele 19 kirja. Esitatud ettepanekute, arvamuste ja vallavalitsuse seisukohtade koonddokumendiga saab tutvuda valla veebilehel.

Märksõnad
Tagasi üles