R, 9.12.2022

PILT ⟩ Tõrvas levivad omapärased lendlehed

LEPM
Tõrvas levivad omapärased lendlehed
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Foto: Erakogu

Tõrvas võib märgata vaktsiinivastaseid lendlehti, mis on klambripüstoliga infotahvlile kinnitatud ja kohalikele inimestele lugemiseks jäetud.

Lendlehtedelt võib lugeda näiteks, et vaktsiine tegevaid meditsiinitöötajaid süüdistatakse sõjakuriteos ja nad võetakse vastutusele. Samuti sedagi, et massvaktsineerimine on seotud maailma kontrollimise plaaniga. Lendlehtedele on märgitud erinevaid veebilehekülgede aadresse, kust antud teema kohta lisainformatsiooni otsida.

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Ragne Keisk kommenteeris, et erinevaid silte-reklaame-kuulutusi ikka ilmub aeg-ajalt linnruumi erinevatele infotahvlitele, milles inimesed erinevat infot jagavad, midagi või kedagi otsivad või oma isiklikke mõtteid jagavad.

„Kui tegu ei ole otseselt üleskutsega korrarikkumisele või vägivallale, siis hoiab piirkonnapolitseinik erineva sisuga üleskutsetel silma peal. Muuhulgas edastame selle info ka infotahvli omanikule ehk kohalikule omavalitsusele, et nemad saaks hinnata ega kleebitud lendlehed seal tahvlil linnakodaniku jaoks olulist infot ei varja.”

Märksõnad
Tagasi üles