Lootose naiskond kaotas Tallinnas

Lootose naiskond kohtus laupäeval naiste meistriliiga teise vooru mängus valitseva superkarika võitja JK Tallinna Kalev naiskonnaga ja kaotas neile 3:1.

Mängu 26. minutil viis Kristin Kukli Lootose 1:0 juhtima, kuid teisel poolajal panid vanemad ja jõulisemad vastased oma kogemused maksma, võites kohtumise tulemusega 3:1.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa, (vv), Katrin Piirimaa (88`.Kristel Kotkas), Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla (88`.Ketlin Pindis), Ita Lillo (83`.Mae Lillo), Anette-Laureen Linnuste ( 69`. Helene Lumi ), Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Indra-Liz Nemvalts ( 83`.Hanna Parv ), Kärt Hüdsi. Varus: Mae Lillo, Helene Lumi, Hanna Parv, Ketlin Pindis

Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help.

Naiskonna järgmine vastane on JK Tulevik/Suure-Jaani ühendnaiskond, kellega mängitakse 24.aprillil, Põlva Lootospargis.