K, 22.03.2023

Millised omavalitsuse töötajad teenisid mullu kõige rohkem?

Tomi Saluveer
, reporter
Millised omavalitsuse töötajad teenisid mullu kõige rohkem?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Selle aasta põhipalga arvestuses juhib aprilli alguse seisuga tabelit Otepää vallavanem Jaanus Barkala 3788 euro suuruse palgaga. Järgnevad Tõrva vallavanem Maido Ruusmann 3680 ja Põlva vallavanem Georg Pelisaar 3200 euroga.
Selle aasta põhipalga arvestuses juhib aprilli alguse seisuga tabelit Otepää vallavanem Jaanus Barkala 3788 euro suuruse palgaga. Järgnevad Tõrva vallavanem Maido Ruusmann 3680 ja Põlva vallavanem Georg Pelisaar 3200 euroga. Foto: Shutterstock

Lõuna-Eesti kolme maakonna omavalitsustöötajate eelmise aasta palkade arvestuses on esikohal ametnikud, kes olid mullu tööl vaid mõne kuu ja teenisid lahkudes kopsaka lahkumishüvitise. Selle aasta aprilli seisuga ametisolnute palgaedetabelit juhivad Valga- ja Põlvamaa vallajuhid.

Ametnike kuu keskmise teenistuse arvestamisel on kokku liidetud põhipalk, puhkusetasu, muutuvpalk ja muu tulu. Aasta sissetulek on jagatud töötatud päevade arvuga ning korrutatud kuus keskmiselt olevate päevadega: nii on saadud reaalne keskmine kuusissetulek.

Hüvitised sisse arvatud

Märksõnad
Tagasi üles