Lootos avas liigas võiduarve

Põlva naised kohtusid võõral väljakul Tammekaga.
Põlva naised kohtusid võõral väljakul Tammekaga. Foto: Indrek Käo/Jk Lootos

Laupäeval mängis Põlva Lootose jalgpallinaiskond naiste meistriliigas viienda vooru kohtumise. Tartus Sepa jalgpallikeskuse väljakul oli nende vastane kohalik JK Tammeka naiskond.

Lootos asus 24. minutil kohtumist kapten Ave-Lii Laasi väravast 1 : 0 juhtima. Vastased viigistasid teise poolaja alguses. Kärt Hüdsi ja Ave-Lii Laasi väravad 52. ja 69. minutil kindlustasid põlvakatele siiski 3 : 1 võidu piirkonna rivaali üle. Liigatabelis tõusis Lootos viienda vooru järel kuuendaks.

Põlva vutinaiskonna järgmine mäng on aga juba täna. Eesti karikavõistluste poolfinaalis võõrustatakse kodusel Lootospargi staadionil valitsevat karikahoidjat – Tallinna FC Flora naiskonda. Kümmekond päeva tagasi kohtusid Põlva naised nendega meistriliigas, mäng liigas favoriidiseisuses olevate pealinlastega lõppes väravateta viigiga.