Lootose naiskond kaotas tasavägises mängus karikafinalistile

Jalgpalliklubi Lootos naiskond.
Jalgpalliklubi Lootos naiskond. Foto: Indrek Käo/Jk Lootos

Pühapäeval mängis jalgpalliklubi Lootos naiskond naiste meistriliigas kuuenda vooru kohtumise. Pärnus oli vastaseks värskelt Eesti naiste karikavõistluste finaali jõudnud JK Vapruse naiskond.

Mängu esimesel poolajal väravaid ei löödud. Teise poolaja keskel suutsid vastased nurgalöögist 1:0 juhtima asuda. Värava lõi Lootose endine mängija Eneli Kutter. Lootose poolelt tabas Kärt Hüdsi löök posti, kuid väravani seekord ei jõutud. Liigatabelis jätkab Lootos kuuendal kohal.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa (vv), Katrin Piirimaa, Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla, Ita Lillo (30`. Hanna Parv), Anette Laureen Linnuste, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Helene Lumi ja Kärt Hüdsi.

Varumängijad: Mae Lillo, Indra Liz Nemvalts, Hanna Parv ja Ketlin Pindis. Peatreener on Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help ning võistkonna esindaja Indrek Käo.

Naiskonna järgmine mäng on 29. mail kell 14. Kodusel Lootospark staadionil võõrustatakse Lasnamäe FC Ajax naiskonda.