Lootose meeskond alustas hooaega võiduga

Lootose meeskond alustas hooaega võiduga SK Imavere vastu.
Lootose meeskond alustas hooaega võiduga SK Imavere vastu. Foto: Indrek Käo

Nädalavahetusel alustati jalgpalli meistrivõistluste mängudega madalamates liigades. 23. mail võõrustas FC Lootos meeskond kolmanda liiga lõunatsooni avavoorus SK Imavere võistkonda.

Lootospargis toimunud mängus viis Priit Rahuelu Lootose 37. minutil 1:0 juhtima. Paar minutit hiljem eemaldati väljakult vastaste väravavaht.

Teisel poolajal lõid Lootose eest väravad Priit Rahuelu ja kahel korral oli täpne Tambet Toim.

Kohtumine lõppes kodumeeskonna 4:0 võiduga.

Lootos mängis koosseisus: Markus Villako, Jürgen Juks(k), Tauri Kolk, Remi Oper (79`.Valeri Dobrovolski ), Tambet Toim (79`.Maik Kolats), Rasmus Mathias Mõttus (79`.Holger Jänes ), Erik Listmann, Andre Kukk, Oliver Jõgeva (74`.Elon Holger Vaab ), Martin Adusoo (70`.Kevin Keret Ojaste ), Priit Rahuelu.

varus: Kevin Keret Ojaste, Maik Kolats, Holger Jänes, Krister Põkk, Elon Holger Vaab, Valeri Dobrovolski, Helander Vist

Peatreener Avo Jakovits, võistkonna esindaja Taavi Tobreluts.

Meeskonna järgmine mäng on 29.mail kell 20. Tartus, Sepa jalgpallikeskuses mängitakse JK Tammeka III võistkonnaga.

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste madalamates liigades osaleb ühtekokku 102 meeskonda.

Kolmanda liiga lõunatsoonis mängib 12 meeskonda, kes omavahel mängivad kodus-võõrsil printsiibil 22 mängu meeskonna kohta.