Lootose naiskond võitis Lasnamäe FC Ajaxit

Lootose naiskond alistas Lasnamäe FC Ajaxi.
Lootose naiskond alistas Lasnamäe FC Ajaxi. Foto: Annika Aust

Laupäeval, 29.mail, võõrustas Lootose naiskond Naiste Meistriliiga seitsmenda vooru mängus Lasnamäe FC Ajaxi võistkonda.

Lootospargis toimunud kohtumist läks kodunaiskond 7. minutil vastaste omaväravast 1:0 juhtima. Teisel poolajal lõid kapten Ave-Lii Laas ja võistkonna eest debüüdi teinud 16 aastane Võru Heliose kasvandik Isabel Huma veel kaks palli vastaste võrku ja Lootos võitis kohtumise 3:0. Liigatabelis hoiab Lootos hetkel kuuendat kohta.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa, (vv), Katrin Piirimaa, Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla (86`.Ketlin Pindis), Mae Lillo(59`.Hanna Parv), Anette-Laureen Linnuste, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Helene Lumi (80`. Isabel Huma), Kärt Hüdsi (86`.Ita Lillo ).

Varus: Hanna Parv, Ita Lillo, Isabel Huma, Ketlin Pindis

Naiskonna järgmine mäng on 5. juunil. Saku staadionil kohtutakse kell 16 hetkel liigatabelis teist kohta hoidva Sportinguga.